örhängen, ett par ringar 18K 3,2g
Utrop: 750 kr
Halskedja, 18K doserad Bismarck 42cm 7,7g
Utrop: 1 700 kr
Armband, 18K Pansar 18,5cm 6,3g
Utrop: 1 500 kr
Slät ring, 18K graverad Ø 20 11,7g
Utrop: 2 200 kr
Armband, 18K Pansar små skador 21cm 2,9g
Utrop: 550 kr
Hänge, 18K Nefertiti 1,7g
Utrop: 400 kr
Hänge, 18K med vit sten 0,9g
Utrop: 225 kr
Hänge, 18K Kors med vita stenar 0,9g
Utrop: 250 kr
Örhängen, 18K med röd sten 1,1g
Utrop: 300 kr
Hänge, 18K Nefertiti 1,0g
Utrop: 275 kr
Knappar, Manschettknappar ett par i förgyllt silver 22,4g (liten skada på en)
Utrop: 125 kr
Örhängen, ett par 18K med grön sten 1,0g
Örhängen, två par 18K (ett par saknar stoppers) 0,9g
Hänge, 18K vitguld (skada bak) med 8 små diamater åttkantslipade 1,5g
Örhängen, ett par med turkos sten saknar stoppers, 14K 2,2g
Hänge, 14K med vita stenar 1,5g
Halskedja, Silver 45cm 2,5g
Utrop: 50 kr
Halskedja, i silver 68cm 22,1g
Utrop: 150 kr
Klackring, 14K med röd sten skadad Ø 18 5,7g
Utrop: 800 kr
Halskedja, 18K 42cm Okänd modell 11,8g
Utrop: 2 700 kr
Tisdag 22 dec 2009