941 - 960 av 1 488
1...474849...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2009

Klubbad för

Armband, X-länk 18K 20cm 11,2g av vid låset

Utrop: 2 100 kr

Armband, Pansar 19cm med 3 Berlocker (Nefertiti, boll,sko) 18K 10,3g

Utrop: 2 400 kr

Brosch, 18K med stenar & pärlor, små skador, 11,0g

Utrop: 2 200 kr

Herrur, Omega 18K ,skadad går ej. Armband 18K (skador/slitage) Bruttovikt 65,2g

7 300 kr

Utrop: 6 000 kr

Halskedja, 18K Doserad Bismarck 44cm 12,8g

Utrop: 2 600 kr

Ring, tvåfärgad 18K med diamanter enl. grav 0,10ct åttkantslipade Ø 16. 5,5g

Utrop: 1 300 kr

Klackring, 18K Ø 20 med liten sten, lite skadad skena 3,3g

Utrop: 700 kr

Ring, 18K med diamanter 3x ca 0,10ct Ø 18 6,4g

Utrop: 2 700 kr

Alliansring, i vitguld 18K med 10 prinsesslipade diamanter ingrav 0,90ct Ø 18 1/2 8,3g

3 500 kr

Utrop: 4 100 kr

Halskedja, skadat 21K 8,2g

Utrop: 1 800 kr

Vas, Orrefors i glas sign Ingegerd Råman 2004 limited edition "162/200" H27cm

800 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring, 18K tvåfärgad, graverad, Ø 19, repig 14,2g

Utrop: 2 600 kr

Ring, Slät graverad Ø 20 14K 7,0g

850 kr

Utrop: 950 kr

Armband, 18K skador, okänd modell 18cm 28,2g

Utrop: 5 100 kr

Armband, 14K med stenar 18cm 3,6g

425 kr

Utrop: 475 kr

Armband, 14K graverad namnbricka, 13,5cm 5,9g

700 kr

Utrop: 800 kr

Ring, 14K med diamanter 2x ca 0,03ct, 1x ca 0,28ct (P) Ø 17 1/4. 2,4g

Utrop: 1 500 kr

Ringar, släta graverade, vitguld slitna Ø 18 1/4. 18K 15,1g

Utrop: 2 800 kr

Armband, 18K okänd modell skador 19,5cm 32,2g

Utrop: 5 800 kr

Ring, lägst 18K Ø 17. 3,8g

Utrop: 850 kr