781 - 800 av 1 488
1...394041...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2009

Klubbad för

Armband, tvåfärgad 14K 19cm 6,5g

750 kr

Utrop: 900 kr

Ring, med vita och blåa stenar 14K Ø17 1/2 3,0g

Utrop: 400 kr

Armband, Bismarck 14K 20,5g 22,1g låset kärvar

2 700 kr

Utrop: 3 000 kr

Armband, 14K 17,5cm 4,9g

Utrop: 650 kr

Parti guld, 18K 16,1g länkdelar

Utrop: 2 900 kr

Parti guld, 14K 3,6g skador delar ett lås ej guld

425 kr

Utrop: 475 kr

Halskedja, Pansarlänk 14K 45cm 1,6g

Utrop: 225 kr

Halskedja, Venezialänk med guldpärlor 18K 42cm 6,2g saknar lås

Utrop: 1 500 kr

Hänge, Ankare 18K 2,5cm 2,9g

Utrop: 800 kr

Vristlänk, Pansar med guldpärlor 18K 26,5-29,5cm 5,9g haklås

Utrop: 1 500 kr

Armband, X-länk 18K 20cm 33,9g mindre skada

Utrop: 6 200 kr

Hänge, 2st 18K 2,4g Tärning, Dromedar

Utrop: 650 kr

Ring, med diamanter 6xca0,04ct 18K Ø21 12,0g gravyr

Utrop: 2 600 kr

Ring, med diamant ca0,08ct 18K Ø21 1/2 6,5g repor

Utrop: 1 900 kr

Halskedja, Pansarlänk 18K 42,5cm 19,8g manglad doserad

Utrop: 4 600 kr

Hänge, 23K med grön sten infattning och ögla 18K Bruttovikt: 14,2g gravyr

Utrop: 3 200 kr

Armband, X-länk 18K 19,5cm 34,8g

Utrop: 8 000 kr

Ringar, 3st 18K Ø15 1/2, 17, 18 12,9g en med Pärla, en med matterad dekor, en med grön sten skev

Utrop: 3 000 kr

Armband, Bismarck 18K 21,5cm 40,5g

Utrop: 9 300 kr

Armband, X-länk 18K 20cm 21,8g

Utrop: 5 000 kr