681 - 700 av 1 488
1...343536...75 Gå till
Sortering

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2009

Klubbad för

Pantvaror Guld

Ringar, 2st släta med gravyr Ø17½ + 17¾ 18K 6,3g

Återropad

Utrop: 1 200 kr

Visa vara

Pantvaror Guld

Armband, 3st 17½-18cm 18K 5,9g

Återropad

Utrop: 1 400 kr

Visa vara

Pantvaror Guld

Ringar, 2st en bismarck Ø15¾, en med liten diamant Ø17 18K 1,8g

Återropad

Utrop: 550 kr

Visa vara

Pantvaror Guld

Örhängen, 1 par med stenar, Hänge "delfin" 18K 1,9g

Återropad

Utrop: 550 kr

Visa vara

Pantvaror Guld

Ring, slät Ø19½, Hänge med pärla 14K 5,8g

Återropad

Utrop: 800 kr

Visa vara

Pantvaror Guld

Ring, trasig 21K 2,4g

Återropad

Utrop: 550 kr

Visa vara

Pantvaror Silver

Halskedja, Pansar 56cm Silver 35,9g

325 kr

Utrop: 250 kr

Visa vara

Pantvaror Silver

Fat, Silver 109,5g

375 kr

Utrop: 375 kr

Visa vara

Pantvaror Silver

Halskedja, Kejsarlänk 53cm Silver 66,7g

Återropad

Utrop: 425 kr

Visa vara

Pantvaror Klockor

Damur, Raymond Weil Geneve Tango, quartz, doublé, länk ca 18cm i doublé, serienr 5360

820 kr

Utrop: 950 kr

Visa vara

Pantvaror Övrigt

Ring, 18K med diamanter, en ca2,10ct (K Si) samt 6 baguettslipade ca 0,15ct/st små nagg, 4 mindre diamanter med paviljongen utåt, nagg, Ø17 3/4. Graverad. 8,8g

Återropad

Utrop: 52 000 kr

Visa vara

Pantvaror Övrigt

Collier, 18K 44cm (Katt) med röda och gröna stenar några med ytskador, samt 19 små diamanter, 8,7g

Återropad

Utrop: 2 500 kr

Visa vara

Pantvaror Övrigt

ÖRHÄNGEN, 18K vitguld med 2 st briljanter ca 0,80ct/st, J-K(Crystal-TCape)/SI1-SI2, stift, vikt 1,6g

18 000 kr

Utrop: 21 000 kr

Visa vara

Pantvaror Övrigt

Örhängen, 18K ett par i vitguld med hjärtfotmade diamanter, 1xca 0,40ct, 1xca 0,42ct (J, Vs) 1,5g

8 400 kr

Utrop: 8 100 kr

Visa vara

Pantvaror Övrigt

Ring, 18K i vitguld, sliten, med diamant 1x ca 0,23ct (I Si) Ø 17 1/2. 3,5g

Återropad

Utrop: 2 100 kr

Visa vara

Pantvaror Guld

Parti guld, 18K Bruttovikt: 12,3g två stenar

Återropad

Utrop: 2 300 kr

Visa vara

Pantvaror Guld

Berlocker, 5st 18K 5g Dragspel,Pump,Hjärta,Hjärta med vit sten (slitage på sten),Infattad Pärla

Återropad

Utrop: 1 300 kr

Visa vara

Pantvaror Guld

Halskedja, Venezia 51cm, Hänge Ängel 18K 5,2g

Återropad

Utrop: 1 200 kr

Visa vara

Pantvaror Guld

Halskedja, Pansar 41,5cm, Hänge med tre Pärlor och vit sten, Armband Pansar 19cm 18K 3g

Återropad

Utrop: 700 kr

Visa vara

Pantvaror Guld

Halskedja, Bismarck doserad 18K 47cm 14,3g

Återropad

Utrop: 3 300 kr

Visa vara

Om auktionen