461 - 480 av 1 488
1...232425...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2009

Klubbad för

Herrur, Citizen Eco-Drive Night Hawk BJ7019 i stål, manual,box, extra länkar och läderarmband

2 600 kr

Utrop: 1 700 kr

Herrur, Seiko Chronograph quartz med stållänk, manual, certifikat, box, extra länkar serienr 601709

850 kr

Utrop: 600 kr

Fickur, Zenith, i silver med metallkedja

850 kr

Utrop: 550 kr

Herrur, Ulysse Nardin 18K gravyr manuell repor i glaset med flexilänk ej guld

4 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Elgitarr, Epiphone Les Paul Special 11 i hårt fodral

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Gitarr, Akustisk Gitarr Yamaha EG 160 i hårt fodral repig diverse sprickor

1 200 kr

Utrop: 300 kr

Tvärflöjt, Yamaha 211 made in Japan i hårt fodral

950 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Elektronik

Dator, Bärbar Dator Lenevo SL500 NRJA5SW med sladd

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Elektronik

Wiewfinder, Isco-Optic Germany

550 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Nokia N97 Black, laddare, manual, sladdar i kartong

2 500 kr

Utrop: 1 400 kr

Syltburk, med trälock Rörstrand h 9,5 cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Burk, med trälock Rörstrand h 10,5 cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Wirkala h 9 cm

950 kr

Utrop: 175 kr

Skål, Wahlström Ann P

175 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Wirkala nagg h 20 cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Silver, 3 Moccaskedar 110 mm, 12 Kaffeskedar 123 mm i modell Vasa

Utrop: 475 kr

Partiguld, 14K 6,4 g, 18K 2,6 g skadat

Utrop: 1 400 kr

Partiguld, 18K trasigt 23,8 g

Utrop: 4 400 kr

Silver, Silversmycken 52,6 g

225 kr

Utrop: 175 kr

Örhängen, 3 par 18K 6g

Utrop: 1 800 kr