Avslutad | Pant – Tisdag 8 december 2009
Klubbad för
Bestick, 6 Bordsknivar 18,9cm, 6 Bordsgafflar 17,9cm, 6 Bordsskedar 18,1cm i silver modell Sachsisk
Fickur, Fokker Precision 14K med 2 boetter, bucklig, graverad och monogram med klockkedja ej guld
Damur, Rolex Datejust stål/guld diamantindex,nagg på glas,snr X564355,ref.nr 69173, certificat från 1993 & box, automatisk, safirglas med presidentlänk stål/guld
Elgitarr, Epiphone Gibson mod DOT HC serie nr I 00060719, små skador i kartong