Avslutad | Pant – Tisdag 8 december 2009
Herrur, Breitling Chronospace, safirglas, quartz, något sliten länk, extra länkbit i box med manual
Elgitarr, Fender Stratocaster Blackie, signerad Eric Clapton, snr: SZ6284948 i fodral med svajarm och kabel
Pantvaror Elektronik
Kamera, Digital videokamera, Canon MD111, minidv med laddare, instruktionsbok, videosladd i kartong, ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
Kamera, Videokamera Sony DCR-DVD105E med laddare, instruktionsbok, videosladd i väska, ej funktionsgaranti, något repig
Skulptur, Glas, Brains John 7099863 H: ca 7cm, signerad Bertil Vallien, i orginalkartong
Porslin, Tekanna med lock, Royal Copenhagen, Musselmalet genombruten kant H: ca 22cm
Porslin, Uppläggningsfat Rörstrand, stämplat i botten Thors Konfektion AB Malmö, L: ca 35cm