201 - 220 av 1 392
1...101112...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 december 2009

Klubbad för

Armband, defekt små repor, i vitguld 18K 19,5cm 42,3g

Utrop: 7 800 kr

Parti guld, defekt, graverad 18K 4,4g

Utrop: 850 kr

Örhängen, Ett par Creoler Ø 2,2cm 18K 4,7g

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Örhängen, Ett par 18K 1,4g

Utrop: 425 kr

Armband, Bismarck, defekt slitet, 18K 19,5cm 27,2g

Utrop: 5 100 kr

Örhängen, Ett par med stenar 18K 2,0g

350 kr

Utrop: 375 kr

Halskedja, Venezia 42cm med hänge 18K 6,4g

Utrop: 1 500 kr

Halskedja, Venezia 38cm med hänge 18K 2,5g

Utrop: 600 kr

Hänge, med sten 18K 1,0g

Utrop: 300 kr

Parti guld, defekt, graverat, skadat 18K 18,6g

Utrop: 3 500 kr

Örhängen, Ett par Creoler med stenar 18K 10,6g

Utrop: 3 100 kr

Armband, flerfärgat, defekt något slitet, 20,5cm 14K 68,9g

8 300 kr

Utrop: 9 600 kr

Herrur, Omega Constellation automatisk plexiglas, defekt repig länk graverad bakboett bruttovikt 103,5g

14 400 kr

Utrop: 16 200 kr

Damur, Omega manuell med integrerad länk 16cm, defekt skador på länk, bruttovikt 35,4g

4 600 kr

Utrop: 4 600 kr

Örhängen, Ett par 18K 0,5g

Utrop: 150 kr

Halskedja, Venezia 40cm 18K 2,3g

Utrop: 550 kr

Ring, Bismarck 18K Ø 19 3/4 4,3g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Parti guld, 18K defekt 1,5g

Utrop: 300 kr

Ring, med Camé, defekt skev skena, 18K Ø 17 2,0g

Utrop: 375 kr

Halskedja, Pansar 39,5cm med hänge Camé 18K 4,5g

Utrop: 1 100 kr