521 - 540 av 1 190
1...262728...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 december 2009

Klubbad för

Guldparti, 18K, diverse trasiga smycken, 2,8g

Utrop: 550 kr

Armband, 18K stelt öppningsbart, skador finns, 9,0g

Utrop: 1 700 kr

Ring, slät, graverad, 3,0g

Utrop: 600 kr

Silver, 12st Kaffeskedar, Carmen

300 kr

Utrop: 350 kr

Silver, 8st Kaffeskedar, Sten Sture

400 kr

Utrop: 250 kr

Silver, 1 Sockertång, 1 Kaktång

250 kr

Utrop: 50 kr

Silver, 3 st kaffeskedarm 8st Moccaskedar

125 kr

Utrop: 50 kr

Silver, 1 Kniv med slida i silver

350 kr

Utrop: 175 kr

Ring, Platina, graverad, 2,9g

Utrop: 700 kr

Silver, 6st Kaffeskedar

300 kr

Utrop: 50 kr

Silver, diverse trasiga smycken, 42g

250 kr

Utrop: 50 kr

Guldparti, 18K diverse trasiga smycken, 17,6g

Utrop: 3 300 kr

Damur, Certina Quartz, går ej, 18K i länk och ur, 22,7g

2 900 kr

Utrop: 2 900 kr

Damur, Eterna Quartz, går ej, i 18K i boett och armband, skador finns. 25,9g

3 100 kr

Utrop: 3 500 kr

Herrur, Certina DS Action 200m, med stållänk, ligger i box

1 600 kr

Utrop: 950 kr

Silver, 12 Kaffeskedar, Uppsala

500 kr

Utrop: 250 kr

Bronsstay, Riddare till häst, småskador och lagningar finns, ca 60cm hög, skickas ej

2 500 kr

Utrop: 950 kr

Ring, 14K vitguld med diamant ca0,49ct, inneslutningar, skadad rondist Ø18¼ 2,8g

Utrop: 3 300 kr

Armband, 18K 19,5cm 30,0g

Utrop: 6 900 kr

2 Hängen, 23K minnesplaketter med påskriften: Apollo Soyuz test project 26,4g

5 100 kr

Utrop: 5 800 kr