481 - 500 av 1 190
1...242526...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 december 2009

Klubbad för

Klocklänk, 18K Bismarck, lås skadat, låsåtta saknas, 19cm, 27,7g

Utrop: 5 100 kr

Halskedjor, 2st, 18K, 47+49cm, 18,0g

Utrop: 4 200 kr

Hänge, 18K med stenar, 10,6g

Utrop: 2 800 kr

Halskedja, 18K trasslig, 2,3g

Utrop: 475 kr

Klackring, 18K, med svart sten, Ø19¼, 5,8g

Utrop: 1 700 kr

ID-Brickor, 3st, 18K, graverade, 6,0g

Utrop: 1 100 kr

Guldparti, 18K Halskedja, 4 Ringar gravyr och skador finns, 11,6g

Utrop: 2 100 kr

Damur, Rolex Oyster Perpetual Datejust, Automat, safirglas, glaset naggat, sliten länk. Refnr 69173, nr 9095828

Utrop: 8 100 kr

Guldparti, 18K diverse trasiga smycken, gravyr finns, 48,8g

Utrop: 9 000 kr

Armband, 18K 19cm med säkerhets kedja, 12,4g

Utrop: 2 800 kr

Armband, 18K, 17cm, 23,2g

Utrop: 5 300 kr

Armband, 18K 19cm, skada finns, 4,3g

Utrop: 1 000 kr

Örhängen, ett par, 18K, 1,2g

Utrop: 350 kr

Guldparti, 21K diverse trasiga smycken, 11,0g

Utrop: 2 300 kr

Ring, 18K flerfärgad, skadad, 4,6g

Utrop: 850 kr

Ring, 14K, skadad, 1,6g

Utrop: 250 kr

Örhängen, ett par, 18K, 1 låsstopp saknas, 0,3g

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband, 18K, Figaro, slitet, 8,4g

Utrop: 1 500 kr

Halskedja, 18K, trasigt, av, 25,3g

Utrop: 4 600 kr

Klackring, 18K, skadad skena, 2,6g

Utrop: 475 kr