721 - 740 av 948
1...363738...48 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2009

Klubbad för

Herrur, Cartier Tank förgyllt silver, quartz, mineralglas med läderarmband (små repor på boetten, repa i urtavla)

Utrop: 2 900 kr

Samlarfat, Rörstrand, "Mary i Parken", Zorn, Øca.21cm, med box och papper

75 kr

Utrop: 75 kr

Samlarfat, Rörstrand, "Törnsnåret", Zorn, Øca.20,5cm, med box och papper

50 kr

Utrop: 75 kr

Samlarfat, Rörstrand, "Emma Zorn", Zorn, Øca.21cm, med box och papper

50 kr

Utrop: 75 kr

Samlarfat, Rörstrand, "I Alhambras Park", Zorn, Øca.21cm, med box och papper

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld, (skadat) 18K 32,5g

Utrop: 6 000 kr

Parti guld, (graverat) 18K 8,7g

Utrop: 1 700 kr

Parti guld, (skadat) 18K 15,5g

Utrop: 2 900 kr

Hänge, (graverat) 14K 3,3g

400 kr

Utrop: 475 kr

Hänge, kors 18K 1,6g

Utrop: 475 kr

Örhängen, 1 par 18K 1,1g

Utrop: 325 kr

Ring, (skadad) 18K 1,0g

Utrop: 175 kr

Ring, med röd sten Ø18 1/2 18K 1,8g

Utrop: 550 kr

Klackring, (graverad) med diamant (1x ca 0,05ct) 18K 12,3g

Utrop: 2 300 kr

Halskedja, doserad Bismarck 44cm 18K 15,2g

Utrop: 3 500 kr

Slät ring, (graverad) 18K 10,6g

Utrop: 2 000 kr

Halskedja, Pansar med Hänge 46cm 18K 9,4g

Utrop: 2 200 kr

Ring, med diamanter (7x ca 0,02ct) Ø17 3/4 18K 2,4g

Utrop: 1 100 kr

Örhänge, med stenar 18K 19,4g

3 800 kr

Utrop: 4 400 kr

Parti guld, (defekt) 18K 3,8g

Utrop: 700 kr