701 - 720 av 948
1...353637...48 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2009

Klubbad för

Hänge, 18K 6,7g

Utrop: 1 900 kr

Ring, vitguld med diamanter 1xca.0,03ct 2xca.0,02ct 1xca.0,01ct 18K Ø16¾ 2,8g

Utrop: 900 kr

Parti guld, defekt 18K 13,2g

Utrop: 2 500 kr

Parti guld, graverat, 23K 7,7g

Utrop: 1 800 kr

Ring, defekt 18K/stål 2,5g

Utrop: 350 kr

Damur, Polhem, 14K manuell bucklig, med armband 18K skadat, 16,5cm brv.16,8g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Ring, med sten 18K Ø17 2,6g

550 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld, skadat, graverat, 18K 11,8g

Utrop: 2 200 kr

Halsband, Pansar med stav i silver 46cm 25,3g

225 kr

Utrop: 75 kr

Herrur, Breitling Chronomat automat stål med guldraiders, pärlemortavla, läder armband, Box samt manualer (tidsenligt armband garanteras ej)

Utrop: 18 400 kr

Parti guld, 18K trasigt/defekt bruttovikt 156,6g

Damur, Breitling Colt Ocean referensnr A77380 serienr 1017171 i stål med stållänk cirka 15,5cm länk något repig, quartz, safirlgas, urtavla i silver, certifikat -07, extra länkbit, box och kartong

10 000 kr

Utrop: 11 600 kr

Herrur, Omega Seamaster manuell, plastglas, stål med läderarmband ej orginal (repig/kantstöt på boett) med box

2 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Herrur, Breitling Crosswind, Kronograf, automat, safiglas, stål med pilotlänk stål, extralänkar (repor/små skador på boett och länk), Cert box (trasig)

Utrop: 16 200 kr

Herrur, Breitling Super Ocean Chronometre Automat stål med Fighterlänk, extra länkar, (kraftiga repor på lås) Box (saknar 4st bokstäver), Cert

Utrop: 9 200 kr

Herrur, Olympic Chronographe Antimagnetic 18K Manuell (bucklor på boett samt repigt glas) med läderarmband (ej orginal)

Utrop: 5 800 kr

Herrur, Girard Perregaux plastglas,manuell i stål med läderarmband (repor på boett, repigt glas, orginal armband garanteras ej)

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Herrur, Tissot chronograph quartz i stål safirglas med stållänk ca 16cm (repor på boett/länk)

Utrop: 1 800 kr

Herrur, Patek Philippe Aquanaut, automatisk, glasbaksida, datum, stål med stållänk ca 17cm, 1st extralänk, (repor på ring samt länk, 1st sprint i låset är lös) cert och Box. Cal 330/194, Serie nr. 3027753, Ref nr. 5066, Boett nr. 4055505.

40 000 kr

Utrop: 46 000 kr

Herrur, Cartier Tank förgyllt silver, quartz, mineralglas med läderarmband (små repor på boetten samt något slitet armband)

Utrop: 2 900 kr