Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2009
Herrur, Breitling Chronomat automat stål med guldraiders, pärlemortavla, läder armband, Box samt manualer (tidsenligt armband garanteras ej)
Damur, Breitling Colt Ocean referensnr A77380 serienr 1017171 i stål med stållänk cirka 15,5cm länk något repig, quartz, safirlgas, urtavla i silver, certifikat -07, extra länkbit, box och kartong
Herrur, Omega Seamaster manuell, plastglas, stål med läderarmband ej orginal (repig/kantstöt på boett) med box
Herrur, Breitling Crosswind, Kronograf, automat, safiglas, stål med pilotlänk stål, extralänkar (repor/små skador på boett och länk), Cert box (trasig)
Herrur, Breitling Super Ocean Chronometre Automat stål med Fighterlänk, extra länkar, (kraftiga repor på lås) Box (saknar 4st bokstäver), Cert
Herrur, Olympic Chronographe Antimagnetic 18K Manuell (bucklor på boett samt repigt glas) med läderarmband (ej orginal)
Herrur, Girard Perregaux plastglas,manuell i stål med läderarmband (repor på boett, repigt glas, orginal armband garanteras ej)
Herrur, Tissot chronograph quartz i stål safirglas med stållänk ca 16cm (repor på boett/länk)
Herrur, Patek Philippe Aquanaut, automatisk, glasbaksida, datum, stål med stållänk ca 17cm, 1st extralänk, (repor på ring samt länk, 1st sprint i låset är lös) cert och Box. Cal 330/194, Serie nr. 3027753, Ref nr. 5066, Boett nr. 4055505.