481 - 500 av 1 354
1...242526...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 oktober 2009

Klubbad för

Herrur, Omega manuell 14K graverad, funktionsgaranti lämnas inte

2 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Guldparti, 18K 2 klackringar med stenar, 1 Halssmycke med namnplatta, gravyr och skador finns, 15,4g

Utrop: 3 200 kr

Klackring, 18K med sten, Ø19¼, 3,4g

Utrop: 1 000 kr

Armband, i vitguld med diamanter, 44x ca 0,16ct/st (inneslutningar och skador) 18K 18cm 16,7g

32 000 kr

Utrop: 18 200 kr

Ring, i vitguld, repig. Diamanter 1x ca 0,60ct, svagt gultonad, små inneslutningar, 18x ca 0,05-0,07/st (inneslutningar) 18K Ø16¼ 20,4g

10 400 kr

Utrop: 10 400 kr

Armband, i förgyllt silver med granater, säkerhetskedja 18cm

600 kr

Utrop: 300 kr

Ring, i förgyllt silver med granater Ø18

325 kr

Utrop: 175 kr

Hänge, i silver med granater

175 kr

Utrop: 175 kr

Hänge, graverad ID-bricka 18K 2,6g

Utrop: 550 kr

Armband, 18K 19,5cm 35,8g

Utrop: 7 400 kr

Ring, 18K missfärgad Ø21-21¼ 26,7g

Utrop: 5 600 kr

Armband, X-länk med stav 18K 18,5cm 16,1g

Utrop: 3 800 kr

Ring, skev, med sten 18K 2,2g

Utrop: 475 kr

Halskedja, Ankar 18K 55cm 37,8g

Utrop: 9 000 kr

Damur, boett 14K, länk 18K, manuell och graverad, defekt. Bruttovikt: 14,8g

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Hänge, med pärla och sten 18K 1,1g

Utrop: 325 kr

Armband, med platta. 18K 12/15cm 2,1g

Utrop: 475 kr

Parti Guld, defekta smycken, innehåller stenar 14K 14g

Utrop: 2 100 kr

Parti Guld, defekta smycken, innehåller stenar och små diamanter 18K 21,4g

Utrop: 4 400 kr

Halskedja, Pansar 18K 43cm 8,8g

Utrop: 2 100 kr