Avslutad | Pant – Tisdag 6 oktober 2009
Klubbad för
Skulptur, Glasskulptur från Kosta Boda. Bertil Vallien nr: 7094517 Längd: 10cm/19cm Höjd: ca12cm Djup: ca 9,5cm
Vas, från Kosta Boda. Signerad L# 1382 (Vicke Lindstrand) Längd: ca 19,5cm. Smutsig, repig vid botten
Fiskerulle, Ambassadeur Abu Garcia. 5000-c, High Speed Retrieve Ultra Cast. Nr: 990101 i orginal kartong
Solglasögon, Prada SPR 13F 58 18 1AB-1A1 130. I fodral och orginalkartong. Repor vid ena bågen. Kvitto, Certifikat. Svarta