1341 - 1354 av 1 354
1...666768 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 oktober 2009

Klubbad för

Figurin, B&G. Fågel, 1852 A. ca 7cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Vas, Royal Copenhagen. 268343A ca 9,5cm

Utrop: 100 kr

Skulptur, Glasskulptur från Kosta Boda. Bertil Vallien nr: 7094517 Längd: 10cm/19cm Höjd: ca12cm Djup: ca 9,5cm

1 300 kr

Utrop: 250 kr

Skål, Studioglas Strömbergshyttan. Ø ca 22cmx 21cm

225 kr

Utrop: 600 kr

Figurin, Royal Copenhagen, 1072. Ko

275 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, B&G, 1648 T. 2 Pojkar. Längd: ca 19cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, Royal Copenhagen, 779. Kvinna med ko, ca 16cm

425 kr

Utrop: 250 kr

Märklin, 1 Lok (nr: 10031129), 1 Vagn, 1 Lyftkran, 1 Godsvagn, 3 Lastvagnar

1 400 kr

Utrop: 700 kr

Figurin, B&G, 2022. Mamma med 2 barn. ca 27cm

Vas, från Kosta Boda. Signerad L# 1382 (Vicke Lindstrand) Längd: ca 19,5cm. Smutsig, repig vid botten

Utrop: 950 kr

Fiskerulle, Ambassadeur Abu Garcia. 5000-c, High Speed Retrieve Ultra Cast. Nr: 990101 i orginal kartong

800 kr

Utrop: 500 kr

Solglasögon, Prada SPR 13F 58 18 1AB-1A1 130. I fodral och orginalkartong. Repor vid ena bågen. Kvitto, Certifikat. Svarta

550 kr

Utrop: 450 kr

Fiskerulle, Orvis Battenkill, Large Arbor I. i väska

950 kr

Utrop: 475 kr

Tändare, Cartier Paris, doublé med 1 diamant ca 0,05ct. Nr: 15386. ej funktionsgaranti

1 600 kr

Utrop: 300 kr