321 - 340 av 1 354
1...161718...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 oktober 2009

Klubbad för

Halskedja, 18K Ankarlänk, 58cm, 53,8g

Utrop: 12 800 kr

Ring, 14K tvåfärgad, Ø20¼, 12,5g

Utrop: 2 900 kr

Guldparti, 18K diverse slitna, trasiga smycken, 37,1g

Utrop: 8 100 kr

Ring, 18K, Ø17, 2,1g

Utrop: 650 kr

Armband, 18K, tvåfärgat, 18,5cm, 78,2g

Utrop: 18 800 kr

Guldparti, 14K, 2 par Örhängen, 2 Ringar, 7,2

Utrop: 1 100 kr

Gulparti, 18K 2 Ringar graverade, 1 Hänge, 7,4g

Utrop: 1 800 kr

Ringar, 6st, 21K, skador finns, 25,0g

Utrop: 6 400 kr

Örhängen, 4 par, 21K, 10,3g

Utrop: 3 000 kr

Barnarmband, 21K, 2 st, 4,0g

Utrop: 1 100 kr

Hänge, 21K, 0,8g

200 kr

Utrop: 250 kr

Guldparti, 18K, diverse trasiga smycken, gravyr finns, 6,9g

Utrop: 1 400 kr

Halssmycke, 18K med 3 gulddetaljer, allt sitter ihop i ett snöre, ca38,7g

Utrop: 7 500 kr

Halskedja, 18K 42,5cm, 2,9g

550 kr

Utrop: 650 kr

Ring, 18K , stämplad 18K och silver, håller 18K i densitetsbad, Ø20¾, 20,8g

Utrop: 4 300 kr

Ring, 18K Ø19¾, 19,3g

Utrop: 5 200 kr

Ring, 18K graverad, 10,0g

Utrop: 2 100 kr

Halskedja, 18K sliten, 47cm, 5,6g

Utrop: 1 200 kr

Armband, 18K tvåfärgat, 18,5cm, 15,7g

Utrop: 3 700 kr

Armband, 18K Venezia, 20cm, 2,9g

Utrop: 700 kr