301 - 320 av 857
1...151617...43 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2009

Klubbad för

Halskedja, 18K 61cm 11,7g

Armband , manglad Pansar 18K säkerhetskedjan av, 19cm 9,9g

Hänge, 18K längd 4cm med ögla, 3,9g

Klockarmband, X-länk 18cm 18K (Boliden) en låsåtta saknas 81,1g

Utrop: 14 600 kr

Hänge, 18K (Fartyg) 8,0g

Utrop: 1 700 kr

Örhängen, ett par 14K mönstrade, skador, Ø ca 5cm, 11,5g

Utrop: 1 600 kr

Halskedja, Pansar 51,5cm 18K 28,5g

Utrop: 5 900 kr

Armband, skadat, 18K 3,5g

Ring, 18K med mörk sten Ø 17 1/2, 10,5g

Klackring, 18K med diamant ca 0,03ct Ø 17 1/2 3,2g

Halskedja, Pansar 47cm 18K 8,5g

Utrop: 1 800 kr

Hänge, kors 18K med gröna stenar & diamanter 17 x ca0,03ct 7,7g

Utrop: 2 900 kr

Parti guld, skador, stenar, 18K (ett hänge delvis 21K) 32,2g

Utrop: 5 800 kr

Örhängen, 18K ett par med färgade pärlor & liten diamant. Ø 9mm 3,1g

900 kr

Utrop: 900 kr

Ring, 18K Ø 16. 1,2g

Utrop: 250 kr

Ring, 18K med diamanter 1xca0,60ct (H si, fjädrar) & 28 baguetteslipade ca 0,01-0,015ct/st Ø 16 1/4 5,2g

Utrop: 8 000 kr

Halskedja, Ärtlänk 71cm, 1 Hänge med stenar 18K 47,8g

Utrop: 9 900 kr

Klackring, Hästskoring med röda stenar18K Ø 20 1/4 21,2g

Utrop: 4 400 kr

Slipsnål, 18K små repor, 11,2g

Utrop: 2 100 kr

Halskedja, 18K små skönhetsfel, 44,5cm 6,1g

Utrop: 1 100 kr