Avslutad | Pant – Tisdag 22 september 2009
Breitling, Chrono Cockpit midsize i stål med stållänk cirka 17cm referensnr A30012 serienr 2552 automatisk, safirglas, defekt ring
Herrur, IWC Schaffhausen Big Pilots Watch serienr 801963 stål, automatisk, safirglas, läderarmband, viklås, cert -08, box och ytterkartong
Visa varaPantvaror Klockor
Herrur, Longines Master Collection automatisk referensnr L26664 i stål med läderarmband, safirglas, skelettboett med certifikat ca-07
Herrur, Corum Admirals Cup referensnr 8981021 V052 serienr 513011 automatisk, stål/guld med länk stål/guld cirka 18,5cm, safirglas, länk samt ring något repiga skadad urtavla, cert -95 box, ytterkartong
Damur, Cartier Tank i förgyllt silver, quartz, glas något repigt, läderarmband - ej orginal med certifikat -94 och box
Herrur, Breitling Cockpit referensnr B49350 serienr 966530 i stål/guld med pilotlänk i stål/guld cirka 18cm, automatisk, safirglas, etui och putsduk
Herrur, Marcello C Tridente GMT referensnr 2005.1 serienr 0451 i stål med stållänk cirka 20cm, automatisk, safirglas
Dykarur, Suunto D6 150m quartz i stål med gummiarmband, mineralglas och digital kompass
Herrur, Tag Heuer Carerra GMT referensnr WS2113 serienr AL9959 stål, automatisk, plexiglas, läderband - bör bytas, box, ask, ytterkartong
Damur, Tissot Lady T1 quartz, safirglas, integrerad länk i stål cirka 16cm och box, går ej - batteribyte krävs
Pärlcollier, något barrocka pärlor cirka Ø7mm med små defekter 42cm med 14K guldlås, små bucklor
Herrur, Breil i stål med stållänk cirka 20cm repig, automatisk, safirglas - små repor
Pantvaror Elektronik
Spelkonsol, Sony Playstation 3 40GB med elkabel, scartkabel och två handkontroller, diverse repor och nagg, serienr 03-27434672-2628954-CECHH04, ej funktionsgaranti