Avslutad | Pant – Tisdag 1 september 2009
Gitarr, akustisk stålsträngad Blueridge modell BR-343 snr 05100149 i mjukt fodral, Nyskick
Elgitarr, Fyrkantig dekorerad kropp med tele inspirerad hals samt mjukt fodral
Gitarr, akustisk stålsträngad Stagg, mikrofon, plastbakstycke, gigbag, saknar logga på huvud
Trumpet, King modell 601 USA snr 919905 med munstycke Benge 7C i hårt etui, övningsbok medföljer, ett spänne på väskan defekt, Trigg saknas!!
Elgitarr, Gibson SG USA snr 93088302 med Maestrosvaj i hårt fodral, saknar text på volymreglage
Halvakustisk Gitarr Aria Pro II mod. ES500VS snr. 81050123, 1 Extra Mickomkopplare, ej original, spricka vid F-hål samt hål i bakstycke. Hårt fodral
Elbas, 5 strängad Yamaha B5 med mjukt fodral, reglagen bör ses över, med mjukt fodral
Elgitarr, Epiphone special Gibson model. snr I610067, saknar bakplatta, lödningar bör ses över, ej funktionsgaranti. hårt fodral, lackskador
Gitarr, stålsträngad Academy med plastbakstycke, Model No: Bov-105 C Korea, mickrofon fungerar ej. mjukt fodral, saknar sträng
Förstärkare, Rörförstärkare Philips typ 2808 snr L17719, skadat högtalarnät, ej funktionsgaranti
Elgitarr, Charvette by Charver model 270YBC snr. 0040151 i hårt fodral, lackskador
Gitarr, halvakustisk Epiphone Casino snr.R96P 0086, lackskador, i hårt fodral, reglageknapp saknas, skruvhål i kropp.
Trumma, Virveltrumma Ludwig Supraphonic -65 6,5x14" snr. 39845 i hårt skadat fodral, bruksskick
Elgitarr, Gibson Les Paul DC USA snr 91249519 med hårt fodral, mindre lackskador, spänne på fodral defekt
Trombon, King modell Tempo 606 snr 158108 i hårt fodral, dubbla munstycken, mindre bucklor