1121 - 1140 av 1 142
1...565758 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 september 2009

Klubbad för

Tvärflöjt, Yamaha modell. 211 SII snr 375625 i etui

700 kr

Utrop: 850 kr

Gitarr, akustisk stålsträngad Blueridge modell BR-343 snr 05100149 i mjukt fodral, Nyskick

3 200 kr

Utrop: 2 500 kr

Elgitarr, Fyrkantig dekorerad kropp med tele inspirerad hals samt mjukt fodral

1 600 kr

Utrop: 100 kr

Gitarr, akustisk stålsträngad Stagg, mikrofon, plastbakstycke, gigbag, saknar logga på huvud

800 kr

Utrop: 950 kr

Elbas, Cort snr 001021014 lack/ stötskador på kropp med mjukt fodral

Utrop: 1 100 kr

Trumpet, King modell 601 USA snr 919905 med munstycke Benge 7C i hårt etui, övningsbok medföljer, ett spänne på väskan defekt, Trigg saknas!!

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr, Gibson SG USA snr 93088302 med Maestrosvaj i hårt fodral, saknar text på volymreglage

Utrop: 7 500 kr

Halvakustisk Gitarr Aria Pro II mod. ES500VS snr. 81050123, 1 Extra Mickomkopplare, ej original, spricka vid F-hål samt hål i bakstycke. Hårt fodral

3 200 kr

Utrop: 850 kr

Elbas, 5 strängad Yamaha B5 med mjukt fodral, reglagen bör ses över, med mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Elgitarr, Epiphone special Gibson model. snr I610067, saknar bakplatta, lödningar bör ses över, ej funktionsgaranti. hårt fodral, lackskador

950 kr

Utrop: 900 kr

Gitarr, stålsträngad Academy med plastbakstycke, Model No: Bov-105 C Korea, mickrofon fungerar ej. mjukt fodral, saknar sträng

Utrop: 600 kr

Förstärkare, Rörförstärkare Philips typ 2808 snr L17719, skadat högtalarnät, ej funktionsgaranti

950 kr

Utrop: 350 kr

Elgitarr, Charvette by Charver model 270YBC snr. 0040151 i hårt fodral, lackskador

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Gitarr, halvakustisk Epiphone Casino snr.R96P 0086, lackskador, i hårt fodral, reglageknapp saknas, skruvhål i kropp.

2 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Munspel, Hohner 48-Chord Harmonica 267/384, ngt buckligt i skadat etui

1 000 kr

Utrop: 50 kr

Trumma, Virveltrumma Ludwig Supraphonic -65 6,5x14" snr. 39845 i hårt skadat fodral, bruksskick

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Elgitarr, Gibson Les Paul DC USA snr 91249519 med hårt fodral, mindre lackskador, spänne på fodral defekt

5 900 kr

Utrop: 4 300 kr

Trombon, King modell Tempo 606 snr 158108 i hårt fodral, dubbla munstycken, mindre bucklor

700 kr

Utrop: 850 kr

Altsaxofon, Tonecraft snr.60177 med tillbehör i väska

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera Canon IXUS 50 serienr. 1234437525, med kablar, batteriladdare samt manualer i kartong, ej funktionsgaranti

700 kr

Utrop: 425 kr