Closed | Pawn – Tuesday 1 September 2009
Pawnitems Misc Music
Guitar, acustic stålsträngad Blueridge model BR-343 snr 05100149 in mjukt cover, Nyskick
Pawnitems Misc Music
Electric guitar, Fyrkantig decorated kropp with tele inspirerad hals and mjukt cover
Pawnitems Misc Music
Guitar, acustic stålsträngad Stagg, mikrofon, plastbakstycke, gigbag, saknar logga on Head
Pawnitems Misc Music
Trumpet, King model 601 USA snr 919905 with munstycke Benge 7C in hårt case, övningsbok enclosed, one buckle on väskan imperfect
Pawnitems Misc Music
Electric guitar, Gibson SG USA snr 93088302 with Maestrosvaj in hårt cover, saknar Text on volymreglage
Pawnitems Misc Music
Halvakustisk Guitar Aria Pro II mod. ES500VS snr. 81050123, 1 Spare Mickomkopplare, not original, crack vid F-hål and hål in bakstycke. Hårt cover
Pawnitems Misc Music
Elbas, 5 strängad Yamaha B5 with mjukt cover, reglagen bör ses över, with mjukt cover
Pawnitems Misc Music
Electric guitar, Epiphone special Gibson model. snr I610067, saknar bakplatta, lödningar bör ses över, not funktionsgaranti. hårt cover, lackskador
Pawnitems Misc Music
Guitar, stålsträngad Academy with plastbakstycke, Model No: Bov-105 C Korea, mickrofon fungerar not. mjukt cover, saknar sträng
Pawnitems Misc Music
Amplifier, Rörförstärkare Philips typ 2808 snr L17719, damaged högtalarnät, not funktionsgaranti
Pawnitems Misc Music
Electric guitar, Charvette by Charver model 270YBC snr. 0040151 in hårt cover, lackskador
Pawnitems Misc Music
Guitar, halvakustisk Epiphone Casino snr.R96P 0086, lackskador, in hårt cover, reglageknapp missing, skruvhål in kropp.
Pawnitems Misc Music
Trumma, Virveltrumma Ludwig Supraphonic -65 6,5x14" snr. 39845 in hårt damaged cover, bruksskick
Pawnitems Misc Music
Electric guitar, Gibson Les Paul DC USA snr 91249519 with hårt cover, SMALL lackskador, buckle on cover imperfect
Pawnitems Misc Music
Trombon, King model Tempo 606 snr 158108 in hårt cover, dubbla munstycken, SMALL dents