961 - 980 av 1 456
1...484950...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 juli 2009

Klubbad för

Pärlcollier, 74 pärlor med knut, förgyllt silverlås, något sliten tråd, 48cm

Utrop: 500 kr

Örhängen, ett par, Svanar, 18K, 1,1g

Utrop: 300 kr

Örhängen, ett par, Svanar, 18K, 1,2g

Utrop: 325 kr

Ring, vitguld med baguette slipade stenar, Ø 18 ¼, 18K, 7 gr

Utrop: 2 000 kr

Armband, slitage vid lås, 24cm, 18K, 6,7g

Utrop: 1 400 kr

Parti guld, 2 delar, defekta, 18K, 2,4g

Utrop: 475 kr

Vas, porslin, Royal Copenhagen, Danmark, marin dekor. H 14,5cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, porslin, Bing & Gröndal, Danmark, Flicka med kattunge och nystan. H 12cm

300 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, porslin, Royal Copenhagen, Danmark, Handarbetande flicka. H 15cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, porslin, Royal Copenhagen, Danmark, II:a sortering, Handarbetande kvinna. H 23cm

350 kr

Utrop: 425 kr

Ringar, 2 st, tvåfärgade, graverade, Ø 18, Ø 23 ¼, 18K, 9,9g

Utrop: 2 100 kr

Guldtackor, 2 + 1, 24K, 25g

Utrop: 6 400 kr

Vristlänk, Singapore, 25,5cm, 18K, 1,1g

225 kr

Utrop: 275 kr

Halskedja, Ormlänk med integrerat hjärtformat hänge i vitguld, 43cm, 18K, 5,4g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Halskedja, Pansar, 42,5 cm, 18K, 2,1g

Utrop: 500 kr

Armband, Bismark, 19cm, 18K, 1,9g

Utrop: 450 kr

Halskedja, Bismark, 43cm, 18K, 5,3g

Utrop: 1 300 kr

Hänge, Hjärta, defekt, 18K, 0,1g

15 kr

Utrop: 25 kr

Ring, med hjärta i vitguld, Ø 18 ½, 18K, 0,5g

Utrop: 150 kr

Klackring, med rödbrun sten, gravyr, Ø 18 ½, 18K, 11,9g

Utrop: 2 200 kr