Avslutad | Pant – Tisdag 21 juli 2009
Pantvaror Kamera
Videokamera, Panasonic NV-GS80e-s, laddare med sladd, överföringskabel, batteri, i väska
Pantvaror Kamera
Kamera, Hasselblad, Hus 503cw, Objektiv Carl Zeiss Planar 2,8/ 80, 2 Magasin A12, Polaroidbakstycke, Motljusskydd Proshade 6093, olika filter, Hasselblad-väska
Pantvaror Elektronik
Dator, Macbook, MB13/80GB/Combo, läderetui,nätansl. Mac OS X Installations cd 1 och 2 samt I-work 08, lösenord ej tillgängligt, dansk text
Pantvaror Elektronik
GPS, Navman ICN 720, 1 GB minneskort, cd rom skiva, nätanslutning/bil, fäste, manual
Konstglas, Kosta Boda Bertil Vallien glasbåt 25cm signerad 8BVA AT nr 9490 13/1000, obetydlig nagg
Konstglas, Kosta Boda Bertil Vallien, 8BVA AT 9890 03/1000 Kosta Boda Atelier B.Vallien
Konstglas, Glasskulptur "Pan" Mats Jonasson nr 15 / 99, 42cm, liten nagg vid foten i kartong