1441 - 1456 av 1 456
1...717273 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 juli 2009

Klubbad för

Pantvaror Kamera

Videokamera, Panasonic NV-GS80e-s, laddare med sladd, överföringskabel, batteri, i väska

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Hasselblad, Hus 503cw, Objektiv Carl Zeiss Planar 2,8/ 80, 2 Magasin A12, Polaroidbakstycke, Motljusskydd Proshade 6093, olika filter, Hasselblad-väska

14 400 kr

Utrop: 5 000 kr

Pantvaror Kamera

Hasselblad, Prismasökare PME 51

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Kamera

Hasselblad, Objektiv Distagon 4/50

6 200 kr

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Kamera

Hasselblad, Objektiv Makro-planar 4/120, skyddspåse

5 500 kr

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Elektronik

Dator, Macbook, MB13/80GB/Combo, läderetui,nätansl. Mac OS X Installations cd 1 och 2 samt I-work 08, lösenord ej tillgängligt, dansk text

3 800 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Elektronik

GPS, Navman ICN 720, 1 GB minneskort, cd rom skiva, nätanslutning/bil, fäste, manual

700 kr

Utrop: 1 000 kr

Konstglas, Kosta Boda Bertil Vallien glasbåt 25cm signerad 8BVA AT nr 9490 13/1000, obetydlig nagg

2 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Konstglas, Kosta Boda Bertil Vallien, 25cm, 8BVA AT 9490 11/1000, nagg och repa

2 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Konstglas, Kosta Boda Bertil Vallien, 25 cm, 8 BVA AT 9590 01/1000, obetydlig nagg

2 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Konstglas, Kosta Boda Bertil Vallien, 8BVA AT 9890 03/1000 Kosta Boda Atelier B.Vallien

2 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Konstglas, Glasskulptur "Pan" Mats Jonasson nr 15 / 99, 42cm, liten nagg vid foten i kartong

6 500 kr

Utrop: 6 500 kr

Porslin, Bing & Gröndal Såsskål Blå Måsen, längd 23cm

425 kr

Utrop: 300 kr

Porslin, Bing & Gröndal Karott med hänklar, utan lock, diameter 20cm, 2:a sort

375 kr

Utrop: 300 kr

Porslin, Bing och Gröndal, Karott 24 cm, samt Servetthållare Blå Måsen

450 kr

Utrop: 325 kr

Porslin, Bing och Gröndal Serveringsfat, 1 Ovalt 35cm, 1 Rektangulärt 27cm, 1 3-kantigt 22,5cm

600 kr

Utrop: 900 kr