Avslutad | Pant – Tisdag 21 juli 2009
Herrur, Omega Seamaster Professional 300M Quartz med länk 18cm (+extra länkbitar), manual, cert & box+kartong Nr: 59033787
Herrur, Tag Heuer Monaco Chronograf automat med datum, läderband viklås, box & cert Nr: CW2111 / LT1676 (2007) manual, kartong
Herrur, Omega Seamaster manuell doublé äldre modell repigt plastglas, ej orginallänk
Herrur, Certina Blue Ribbon Automatic med länk 21cm, slitet plastglas, defekt urtavla
Herrur, Rolex OP Submariner stål/guld, blå urtavla datum, med Oysterlänk 19cm, box & cert Ref: 16613 T Snr: Z841145 (2007), ytterkartong.
Herrur, Omega Seamaster Q (går ej), bi-metall (stål/guld), repig/skadad runt glas samt sida boett, länk 20cm. Behov av service/batteribyte.
Herrur, Belinda SuperAutomatic 30 Jewels Incabloc 18K boett #181884 (utan armband), totalvikt 33,6g
Herrur, Bulgari Aluminium Chronograph automat AC38TA med gummiarmband defekt (hälla saknas).
Herrur, 14K Omega Genève manuell plastglas, urtavlan skadad, länk 18K, graverad baksida, totalvikt 72,0g
Gitarr, Simon & Patrick Luthier med mikrofon, diverse slitmärken och repor, fodral
Elgitarr, Ibanez RG Series Japan svart metallic (lackskador), Snr: F0043058, med fodral