1061 - 1076 av 1 076
1...525354 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 juli 2009

Klubbad för

Gitarr, nylonsträngad Yamaha modell CG-110SA snr40921251 med tygfodral

700 kr

Utrop: 750 kr

Trombon, Conn modell Director snr. 3J 270578 med munstycke i hårt fodral, Bruksskick

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Gitarr, Ibanez Artwood modell AW220 snr. C04070483, i mjukt fodral, Bruksskick

Utrop: 1 800 kr

Förstärkare, Marshall modell MG15dfx snr v2006495057s 2 kanaler, 3-bands EQ, FDD funktion, hörlursutgång och linjeutgång med högtalarsimulering, CD-ingång för gitarr, Nyskick

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Gitarr, Halvakustisk Ibanez, Lack och mindre stötskador, i mjukt fodral

5 900 kr

Utrop: 2 900 kr

Gitarr, orkester gitarr Höfner,snr 11209, saknar delar, skador, i mjukt fodral

Utrop: 1 900 kr

Altsaxofon, Yamaha YAS-23 snr. 075726 repig i hårt fodral

2 000 kr

Utrop: 1 100 kr

Tvärflöjt, Buffet Crampon, AKC Symphony E snr 710560 i hårt fodral med smärting

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Tvärflöjt, Yamaha 211II snr 512839 med hårt fodral

850 kr

Utrop: 600 kr

Synt, Roland Discover 5 med pedal, mikrofon samt nätkabel, ej funktionsgaranti

Utrop: 5 200 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, systemkamera Nikon F60 snr 2172100, ej funktionsgaranti

400 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Autofocus Nikon 35-80mm 1:4-5.6 D

225 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Kompaktkamera Canon Super 105 snr. 3018128 med fodral, Ej funktionsgaranti

50 kr

Utrop: 25 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digitalkamera Olympus C-7070 7,1 MP med minneskort XD, kablage, manual, CD, laddare i väska, Ej funktionsgaranti

900 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

TV, LCD TV/skärm Denver TFD-1901 19" med inbyggd DVD, VGA, scart, antenn, RCA, S-Video ingångar, fjärrkontroll, nätadapter, ej funktionsgaranti. Bruksskick

1 200 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Elektronik

Laptop, Dator HP 530, Återställd, Operativsystem Vista Home Basic. manualer och kablar i väska, tangent "Å" är tom. Ej funktionsgaranti

1 300 kr

Utrop: 750 kr