Avslutad | Pant – Tisdag 7 juli 2009
Trombon, Conn modell Director snr. 3J 270578 med munstycke i hårt fodral, Bruksskick
Gitarr, Ibanez Artwood modell AW220 snr. C04070483, i mjukt fodral, Bruksskick
Förstärkare, Marshall modell MG15dfx snr v2006495057s 2 kanaler, 3-bands EQ, FDD funktion, hörlursutgång och linjeutgång med högtalarsimulering, CD-ingång för gitarr, Nyskick
Gitarr, orkester gitarr Höfner,snr 11209, saknar delar, skador, i mjukt fodral
Tvärflöjt, Buffet Crampon, AKC Symphony E snr 710560 i hårt fodral med smärting
Synt, Roland Discover 5 med pedal, mikrofon samt nätkabel, ej funktionsgaranti
Pantvaror Kamera
Kamera, Digitalkamera Olympus C-7070 7,1 MP med minneskort XD, kablage, manual, CD, laddare i väska, Ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
TV, LCD TV/skärm Denver TFD-1901 19" med inbyggd DVD, VGA, scart, antenn, RCA, S-Video ingångar, fjärrkontroll, nätadapter, ej funktionsgaranti. Bruksskick