1041 - 1060 av 1 076
1...525354 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 juli 2009

Klubbad för

Herrur, Certina Certidate 18K manuell plastglas med läderamrband urtavlan smutsig, repa i glaset

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Omega, Seamaster GMT stål/guld quartz med länk i stål 18,5cm Går ej

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Herrur, Movado 18K manuell plastglas med läderband graverad, repor i glaset

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti guld, 18K defekt 8,3g

Utrop: 1 800 kr

Damur, Baume Mercier 18K med läderarmband defekt - kronan skadad, urtavlan fuktskadad, Går ej, nr.36672 1029730

750 kr

Utrop: 600 kr

Damur, Certina 14K manuell med X-länks armband 18K 16,5cm bruttovikt 32g Går ej, Ingen funktionsgaranti

3 600 kr

Utrop: 3 500 kr

Herrur, Citizen chronograf stål/doublé quartz med armband x-länk med stav 18K 19,5cm Går ej, ingen funktionsgaranti

4 000 kr

Utrop: 4 600 kr

Herrur, Breitling Aerospace titan med guldraiders quartz safirglas Referensnr. F65062 serienr.10986 med UTC stål/guld referensnr. F61172 serienr.0559 samt länk stål/guld 17cm Går ej, Ingen funktionsgaranti

6 300 kr

Utrop: 4 100 kr

Herrur, Montblanc Meisterstück Star Reserve de Marche stål/doublé manuell safirglas nr CC26673 7003

6 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Herrur, Festina Chronograph stål quartz 17,5cm modell F16297 litet nagg i glaset

Utrop: 700 kr

Herrur, Tissot 18K quartz plastglas med flexarmband i stål/doublé, graverad, repor i glaset, går ej

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Festina Chronograf stål quartz safirglas, nollställer inte på 12:an vid tidtagning, med extra länkbitar samt box

425 kr

Utrop: 350 kr

Gitarr, Nylonsträngad Admira, modell Monica i pappkartong, mindre lackskador,små torrsprickor i sarg

800 kr

Utrop: 750 kr

Saxofon, Alt. Reme Guenot Paris nr 4985 med fodral, skador, putor saknas, torkad kork, bör ses över. lås på fodral skadat

Utrop: 3 500 kr

Saxofon, Tenor "Oxford" Boosey&Hawkes No 2164 med munstyckte Selmer i hårt fodral, Bruksskick

Utrop: 3 800 kr

Elgitarr, Charvel /Jackson modell 6 med Kahler stall, snr C603846 i hårt fodral, trasig elektronik, sned hals

1 400 kr

Utrop: 50 kr

Gitarr, 12 strängad Washburn D-12-12Br med inbyggd mikrofon snr 901007 i mjukt fodral, Bruksskick

2 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Dragspel, dur, Dise, Italienskt av Pigini, med sele i hårt fodral, Mycket fint skick

6 800 kr

Utrop: 1 700 kr

Elgitarr, Epiphone Special snr JI98060054 med gigbag, lackskador

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Förstärkare, för elgitarr Kustom modell KGA 10FX 10W snr 0545-002212 med nätkabel

650 kr

Utrop: 750 kr