Avslutad | Pant – Tisdag 12 maj 2009
Herrur, Omega Seamaster Planet Ocean Co-Axial stål med stållänk 19cm automatisk safirglas referensnr. 2209.50.00 serienr. 81811765 med certifikat- 07, extra länkbitar, box och låda
Herrur, Zenit Port Royal Grande pen El Primero i stål med gummiarmband med viklås automatisk safirglas skelettboett nr 03.0550.4021176.RS12 med certifikat-07, box och låda, Nypris ca 90.000kr
Herrur, Breitling Navitimer i stål med navitimerlänk i stål kronograf automatisk safirglas 19cm referensnr. A233322 serienr. 2240460 med certifikat-07, extralänkbit, box och låda
Damur, Omega Constellation med integrerad länk stål/guld helsatav, diakrans pärlemourtavla quatz safirglas referensnr. 1277.70.00 serienr. 58872183 med certifikat- 05, box och kartong
Herrur, Omega Seamaster i stål med stållänk 17cm quratz safirglas datum graverad, serienr. 54853681
Herrur, Tissos Seastar Seven 18K med länki doublé/stål, manuell, repigt plastglas, graverad, 19cm
Herrur, Breitling Chronomat stål med guldraiders samt rouleauxlänk i stål automatisk safirglas datum 19,5cm referansnr. B13050.1 serienr 200396, från 1995
Damur, Jaeger Le Coultre 18K med länk 18K manuell, plastglas med repor samt spricka, fuktskadad urtavla, 17cm, bruttovikt 30,9g boettnr. 893927
Elgitarr, SG- inspirerad modell, fabrikat okänt med svart gigbag, mindre lackskador
Herrur, Omega Geneve i stål, manuell, plastglas, med flexband i oädel metall, ej orginallänk
Elgitarr, Yamaha modell S3 250, knapp fattas, bakplatta saknas, lackskador, i hårt fodral
Gitarr, Halvakustisk Framus modell 730, spricka i sarg, skador. i pappfodral
Gitarr, akustisk stålsträngad Yamaha modell F-310 TBS snr 90616005 med mjukt fodral. I behov av service
Gitarr, akustisk Masaru Kohno Japan modell 30 i hårt fodral. spicka i bakstycke samt lock
Gitarr, Akustisk nylonsträngad Aria modell AC50 snr 800417, lackskador. med hårt defekt fodral
Gitarr, stålsträngad Washburn modell PS9BK nr FC071200197 med mjukt fodral i kartong. Kiss Paul Stanley utgåva. Nyskick
Gitarr, stålsträngad Tanglewood modell TW28, med EQ system i mjukt fodral. Dåligt justerad
Förstärkare, för gitarr spel. märke Peavey modell Bandit 112 Transtube snr. G0 005614
Gitarr, akustisk stålsträngad Cort modell SFX-6B med EQ-system snr. 04068361 i kartong. Nyskick