841 - 860 av 885
1...42434445 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 maj 2009

Klubbad för

Sherryglas, 6st i silver höjd 10,5cm

2 600 kr

Utrop: 350 kr

Koppar, 6st Punchkoppar i silver höjd 7cm, något orunda upptill

650 kr

Utrop: 350 kr

Flaska, i silver höjd 33,5cm graverad 557,1g

4 700 kr

Utrop: 1 300 kr

Brödställ, i silver höjd 17,5cm bredd 21cm 254,1g

3 000 kr

Utrop: 600 kr

Fat, i silver med botten i okänt material, graverad, buckla i övre kanten, bruttovikt 109,1g

75 kr

Utrop: 50 kr

Fickplunta, i silver höjd 12,5cm bredd 8,7cm 201,5g

1 400 kr

Utrop: 600 kr

Kakformar, 3st i silver 96,1g

375 kr

Utrop: 350 kr

Tesil, med hållare i silver 52,8g

450 kr

Utrop: 300 kr

Burk, med lock i silver höjd 12cm med små skador 282,6g

850 kr

Utrop: 600 kr

Kruka, i silver höjd 13cm graverad, mindre bucklor, 755,4g

1 700 kr

Utrop: 800 kr

Skedar, 12st Kaffeskedar i silver 115mm i etui

400 kr

Utrop: 275 kr

Gafflar, 2st Påläggsgafflar i silver 146mm

175 kr

Utrop: 50 kr

Bägare, i silver höjd 18cm 315g

2 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Hänge, Kors 14K 1,7g

Utrop: 275 kr

Halskedja, Kejsarlänk i silver 50cm 69,2g

375 kr

Utrop: 250 kr

Halssmycke, stelt i silver 24g

350 kr

Utrop: 150 kr

Herrur, Rolex Daytona chronograf stål automatisk safirglas med oysterlänk i stål 18cm Referensnr. 116520 Serienr. D168334 samt certifikat-05 och box

54 000 kr

Utrop: 52 000 kr

Damur, Breitling B-class stål med guldring samt Pilotlänk stål/guld 18cm quartz safirglas referensnr. D71365 serienr. 381082 med certifikat- 03, box och låda

Utrop: 25 500 kr

Damur, Zenith 18K med X-länks armband 18K 18cm quartz plastglas bruttovikt 25,1g Går ej

Utrop: 4 300 kr

Herrur, Cartier Pasha 18K med läderarmband med viklås 18K automatisk safirglas referensnr. 2726 serienr. 91725CE med certifikat,-05 och box

Utrop: 58 000 kr