841 - 860 av 1 059
1...424344...53 Gå till
Just nu klubbas Allmänna online. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 5 maj 2009

Klubbad för

Omega, seamaster, midsize, quartz, stål, datum, safirglas, ring något blekt, snr.54089812

4 300 kr

Utrop: 4 600 kr

Elgitarr, Behringer, i mjukt fodral

Utrop: 600 kr

Akustisk, gitarr, Eastone J700E, med mic, i hårt fodral med skadat handtag

Utrop: 2 900 kr

Elgitarr, Gibson Les Paul special, USA, 1989, lackskador, i mjukt fodral

Utrop: 8 100 kr

Pantvaror Elektronik

Nintendo, Wii, 4 handkontroller, 2 nunchok, 1 ratt, 1 minneskort 128Mb, 1 spel Mario cart, med sladdar, i kartong, ej funktionsgaranti

2 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Ljusstakar, /Ljuslycktor, 2st i glas, "Tulipa", Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, höjd 12cm, små repor i glas

350 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

Etsning, /akvarell, i ram, "Stödåtgärder", Åke Hamngren, ca.60x82cm, spräckt glas

400 kr

Utrop: 475 kr

Pärlcollier, med silverlås, 70cm

475 kr

Utrop: 350 kr

Hänge, (skadad, med namn) med Camé. 18K 4,9g

500 kr

Utrop: 600 kr

Halskedja, doserad Bismarck, 42cm. 18K 20,6g

Utrop: 4 800 kr

Parti guld, (skadat, graverat). 18K 5,8g

Utrop: 1 200 kr

Armband, Bismarck, 19cm. 18K 15,7g

Utrop: 3 700 kr

Halskedja, Pansar, 50cm. 1 Hänge, Hjärta. 18K 3,7g

Utrop: 900 kr

Ring, Ø18. 18K 3,7g

Utrop: 1 100 kr

Örhängen, 1 par. 18K 0,9g

Utrop: 275 kr

Ring, (skadad). 18K 1,9g

Utrop: 375 kr

Ring, Ø16, med sten. 18K 2,6g

Utrop: 750 kr

Armband, X-länk med stav, 24cm. 18K 19,1g

Utrop: 4 500 kr

Halskedja, Pansar, 68cm. Tvåfärgad 18K 303,0g

Utrop: 64 000 kr

Ringar, 2 st (graverade). 18K 5,4g

Utrop: 1 200 kr