Avslutad | Dekorativa – Onsdag 22 april 2009
Klubbad för
Konst Grafik
Sven Olof Ehrèn, Färgträsnitt, Stockholmsmotiv, Signerad och numrerad, 54 x 32 cm, ramad
Konst Grafik
Konst Grafik
Konst Grafik
Konst Grafik
Konst Grafik
Roland Svensson, färglitografi, "Landskapsbild", signerad och numrerad, 55 x 40 cm, oramad