1061 - 1080 av 1 168
1...535455...59 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 26 mars 2009

Klubbad för

Basförstärkare Polytone, Mini Brute III, snr: P-2520, skickas ej.

3 900 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon Sony Ericsson Z710i, snr: BD30928Q3C, laddare, USB-sladd, instruktionsbok

475 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Nintendo Wii snr:LEH18980277, 1 handkontroll (nunchuck + wiimote), kablage, sensor & bordställ, skickas ej.

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Elektronik

1 Trådlös telefon Binatone E800, dockningsstation & kablage (Ingen funktionsgaranti!)

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Bärbar dator Fujitsu Siemens Li1705, snr:YSMI030859, laddare (Låst!), skickas ej.

1 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Övrigt

Kokkärl i gjutjärn (rostigt invändigt) h:10cm

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Litografi Oskar Bergman "landskap", 32x36cm, ramad (d)

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Akvarell Karin Brodin 2001 "fjällandskap", 29x39cm, ramad (d)

225 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Keramikfigurin "and", L:24cm

500 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

3 Ostknivar, rostfitt stål, Boda Nova, i orginalförpackning

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Ett par kristallflaskor med kristallproppar och silverlock, CGH, Göteborg, år 1920, h:14,5cm (små nagg)

750 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

Kristallkaraff med propp (sitter fast) och mynning i silver, h:23,5cm (skadad)

350 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Skohorn med silverhantag L:26cm

375 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Fickkniv, Sheffield, silver, L7cm

300 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Handspegel, 1 skohorn, 2 borstar (1 defekt), motiv av fåglar & rosor, monogram, silver

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Mynt, nominellt värde: 200kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

200 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

Utrop: 250 kr