Avslutad | Pant – Torsdag 26 februari 2009
Herrur, Tag Heuer Carrera, automatic,kronograf,ref.nr: CV2018,S.nr: LA8778,datum,32/40,stål.
Visa varaPantvaror Klockor
Herrur, Swatch Irony, kronograf, stål, quartz, plexiglas (repigt), datum, integrerad originallänk (repig), viklås (defekt)
Herrur, Omega Seamaster Professional, Ref nr: 22545000, Serie nr: 81422485, stål, automatisk, safirglas, datum, originallänk, viklås, extra länkbitar, certifikat sep 2007, box, ytterkartong
Herrur, Festina Chrono Bike, Ref nr: F 16297, kronograf, stål, mineralglas (repigt), datum, originallänk, viklås, (batteribyte krävs)
Herrur, Citizen Marinaut, stål, quartz, safirglas, datum, integrerad originallänk, (repig), viklås
Damur, Rolex Oyster Perpetual, Ref nr: 67193, Serie nr: S282301, 25 mm, stål/guld, automatisk, safirglas, (skadad urtavla), jubileelänk, viklås Ref nr: 62523 D-18, extra länkbit, cirka 1993
Elgitarr, Squier Stratocaster by Fender, (japan) snr:E745693, 1987, (lite repor på baksidan, små stötskador, mickväljar"plupp" saknas), gig bag
Pantvaror Kamera
Digitalkamera, Olympus FE-200, 6 Mpix, 1gb minneskort, bruksanvisning, laddare i originalkartong, (Obs! nyskick)
Pantvaror Kamera
Digitalkamera Kodak easy share p880, snr: kkyew606f0883 med usb, kabel,laddare i väska
Pantvaror Elektronik
3 Mobiltelefon Sony Ericsson K800i med laddare, datakabel, manualer samt kartong
Pantvaror Elektronik
Nintendo Wii, snr: LEH13266842, med 2 nunchuk, 2 remote, 2 spel, sladdar, med kvitto i kartong
Pantvaror Elektronik
Playstation 2 med en handkontroll, 2 spel "Dance Fest", "The Matrix Path of Neo", sladdar, kvitto, originalkartong
Pantvaror Elektronik
Mobiltelefon Nokia N95 Imei 356962013281606, laddare, kablage, headset, originalkartong, (obs! nyskick)
Visa varaPantvaror Elektronik
Mobiltelefon, Sony Ericsson W890i, imei:35238202-717682-1, 3G, (ej låst, repig), laddare, headset, originalkartong