41 - 60 av 619
1234...31 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 5 februari 2009

Klubbad för

2 Armband, silver (defekt). Vikt 33,6g

150 kr

Utrop: 50 kr

Armband 18K med röd emalj. Vikt 40,1g

6 000 kr

Utrop: 7 700 kr

Ring 14K med diamant (sten lös i fattningen) ca 1 x 0,65ct. Vikt 1,9g

8 100 kr

Utrop: 4 500 kr

1 Par örhängen 18K, med diamanter ca 1 x 0,25ct/st.. Vikt 1,5g

3 900 kr

Utrop: 4 000 kr

Armband 14K (slitage). Vikt 12,4g

1 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Armband 18K (defekt). Vikt 23,3g

Utrop: 4 300 kr

11 Kaffeskedar, silver, modell: Rosenholm (slitage) 12cm

550 kr

Utrop: 700 kr

Collier 18K doserad Bismarck Längd: 39cm. Vikt 14,3g

Utrop: 2 700 kr

Armband 18K med säkerhetskedja, längd 15cm. Vikt 24,1g

Utrop: 4 500 kr

Ring 23K (defekt). Vikt 2,4g

450 kr

Utrop: 600 kr

Diverse guld, 18K (defekt). Vikt 42,9g

Ring 18K, vg, med stenar (nagg), Stl: 16¼. Vikt 2,5g

Kedja 18K, Singapore, längd ca 42cm, 1 berlock "hjärta". Vikt 1,4g

Ring 18K, vg med diamant ca 1x0,02ct (enligt gravyr), Stl: 18¾. Vikt 3,5g

500 kr

Utrop: 600 kr

Kedja 18K, Ankar, längd ca 51cm. Vikt 52,8g

Utrop: 10 000 kr

Ring 18K, (graverad). Vikt 6,1g

Utrop: 1 200 kr

Collier 18K, doserad Bismarck, längd ca 39cm. Vikt 11,2g

Diverse guld 18K, (defekt). Vikt 87,8g

Kedja 18K vg, 45cm.. Vikt 6,6g

1 Par örringar, 18K, med hängande delfiner. Vikt 0,4g