561 - 580 av 619
1...28293031 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 5 februari 2009

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

Kopparkastrull med lock skadad

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Bulkruka koppar

375 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Övrigt

Vas porslin Bing & Gröndal Copenhagen 681 h.12,5 cm

225 kr

Utrop: 350 kr

Kaffekanna Bing&Gröndal "Blå måsen"

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

Keramikfigurin Lisa Larsson "Emma" h.16cm

1 200 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

Sockerkanna, gräddkanna B&G "blå måsen"

400 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

Keramikfat Fajans Stig Lindberg F75 krackeleringar

400 kr

Utrop: 600 kr

Keramikfat nagg Kina

325 kr

Utrop: 400 kr

Keramikfigurin Lisa Larsson "Eskimå" 12cm

350 kr

Utrop: 400 kr

Keramikfigurin Lisa Larsson "Vincent" h. 7cm

650 kr

Utrop: 200 kr

6 Portvinsglas 1700/1800tal (2 st med naggade fötter). Skickas ej.

Utrop: 1 500 kr

12 Assietter Wedgewood Ø 17 cm. Skickas ej.

300 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

Pälskappa brun persian körsnär S.G Lindh i Stockholm

800 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

38 delar inklusive fat Wedgwood (några med sprickor) kannor, socker, kaffe, te, mocca, uppläggning.

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

Collier, ring, 1 par örhängen med vita stenar 18K tot 42,3

Utrop: 6 100 kr

Pantvaror Övrigt

Ring 18k storlek 19 vikt 5,3 gram. Vikt 5,3g

Utrop: 850 kr

Pantvaror Övrigt

1 Hänge 18k ockult 3,7 gram. Vikt 3,7g

Utrop: 650 kr

Pantvaror Övrigt

Tavla olja Carl Thoma-Höfele 69x89 cm "stilleben". Skickas ej.

24 500 kr

Utrop: 20 000 kr

Pantvaror Övrigt

Tavla olja otydlig signatur 39x68 cm krackeleringar "Oslofjorden". Skickas ej.

2 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

Matta Pakistan 120x173 cm. Skickas ej.

450 kr

Utrop: 400 kr