101 - 102 av 102
1...456 Gå till

Avslutad | Dekorativa – Onsdag 21 januari 2009

Klubbad för

Konst Grafik

GRAFIK, Litografi. Hådell, Mats (F 1958) Motiv från Gamla Stan, numrerad i 150 exemplar och signerad av konstnären. Höjd 42 cm Bredd 57 cm.

Utrop: 2 000 kr

Konst Grafik

GRAFIK, Litografi, Hådell, Mats (F 1958) Fest på bryggan, numrerad i 250 exemplar och signerad av konstnären. Höjd 41 cm Bredd 58 cm.

Utrop: 2 000 kr