Avslutad | Dekorativa – Onsdag 21 januari 2009
Klubbad för
Konst Grafik
GRAFIK, Litografi. Hådell, Mats (F 1958) Motiv från Gamla Stan, numrerad i 150 exemplar och signerad av konstnären. Höjd 42 cm Bredd 57 cm.