Avslutad | Pant – Torsdag 27 november 2008
Klubbad för
Pantvaror Övrigt
Kaffe kanna med lock, socker skål, gräddkanna, skål, 8 kaffekoppar, 10 kaffefat, 10 desserfat allt APL Lindköping, (Lite nagg).
Pantvaror Övrigt
Keramikskål med metall detaljer, ca H:28cm L:40cm (nagg, lagad, flisa vid lagning saknas)
Pantvaror Mynt
Kanna ca H:6cm & skål ca H:5, Kosta Boda Ulrika Hydman-Vallien.