Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
2 000 kr 2008-11-26 08:57:58 76446

Auktionsnr: 65

Varunr: 487 107

Konst

Måleri

MÅLERI, Ardy Strüwer. " Figurkomposition" Olja på duk på spännram, signerad. 10x10 cm.

Återtagen av säljaren

Valuta