Avslutad | Pant – Tisdag 25 november 2008
Herrur, Tag Heuer Professional, chronopraph, stål, quartz, safirglas, datum, vattentätt 200M, stållänk 18,5cm
Elgitarr, Music Man modell Sting Ray 1 snr G005467 i galon fodral. skador, sadel sprucken, orginaldelar garanteras ej. Bruksskick
Gitarr, akustisk Epiphone FT79 Texan USA, snr 564950 lackskador, 60-tal. med mjukt fodral, skador
Dragspel, knappspel Hagström by Universal modell Accordia snr 50017648 med etui, ej funktionsgaranti. Skickas ej.
Elgitarr, Rokkoman "les paul"-typ, lackskador,n orginaldelar garanteras ej, med hårt fodral
Gitarr, Elfolk Guitar Cowboy med inbyggd högtalare, oxid i volymreglage i mjukt fodral, skador, ej funktionsgaranti, strängfäste ej orginal
Gitarr, akustisk Levin snr:186528 med kartong, skador, binding runt ljudhål sprucken, skador
Elbas, Epiphone Embassy Standard IV, lackskador, färgfläckar, med mjukt fodral
Elgitarr, Duke, garantidelar garanteras ej, en mic/reglage defekt, skador, saknar fodral, stämskruvar defekta, saknas
Pantvaror Kamera
Kamera, systemkamera Canon eos 300,objektiv Canon 28-90mm 1:4-5.6 med manual samt kameraväska, ej funktionsgaranti
Pantvaror Kamera
Kamera, APS kamera Minolta Vectis S1, 2 Objektiv Minolta 22-80 och 80-240 samt Blixt Minolta SF-1 i väska. ej funktionsgaranti
Pantvaror Kamera
Kamera, kamerahus 500c, magasin 12, sökare (ngt defekt) Hasselblad, Carl Zeiss optik Planar 1:2,8 , med väska, batterisyreläckage i sökare, ej funktionsgaranti