Avslutad | Pant – Tisdag 28 oktober 2008
Herrur, Rolex GMT Master, automat, stål, safirglas, datum, oysterlänk 18cm, cert, box, Refnr W628149 Boettnr: 16700
Herrur, Certina Type X-02 stål, quartz, safirglas, datum, skadat ring, stållänk 17,5cm
Herrur, Omega Speedmaster kronograf, stål, automat, pärlemotavla, läderarmband, box, Boettnr 57838002
Herrur, Omega Seamaster Professional, quartz, stål, safirglas, datum, heliumventil, stållänk 18cm, extra länkar, cert, box Boettnr: 90210420
Herrur, IWC Flatline, 18K, quartz, safirglas, datum, läderarmband, boettnr: 2288466, graverad, går ej
Gitarr, Akustisk gitarr Yamaha modell No. 80, Nippon Gakki. Lackskadad, saknar en sträng, hårt fodral
Gitarr, halvakustisk gitarr Gibson USA 1969 mod. ES335 TDW snr.631908 med hårt defekt fodral. sträng saknas, krackeleringar i lacken.
Gitarr, Elgitarr, Fender, Stratocaster, USA, snr:Z6133218, hårt fodral. Nyskick
Pantvaror Kamera
Kamera, Hasselblad, kamerahus 500C/M, Polaroidbakstycke 100,magasin 12, Optik Carl Zeiss T* 2,8/80, bruksskick, ej funktionsgaranti
Pantvaror Kamera
Kamera, fabrikat Holga modell 120s optik 1:8 f=60mm, bruksskick, ej funktionsgaranti