Avslutad | Pant – Tisdag 28 oktober 2008
Gitarr, Akustisk gitarr, Martin D-41 snr: 327096, detaljer i pärlemor, repor och stötskador i lack, stämskruvar av märket Grover, i hårt fodral
Kamera, Digitalkamera Nikon D80 snr 4099738, med objektiv Nikon DX 18-135mm, snr 2201019 , inget minneskort
Elbas, Epiphone by Gibson, modell SG snr I98080850, stötskada under stall, något repig, stämskruv sned, i gigbag
Pantvaror Kamera
Kamera, Systemkamera Nikon F90X snr 2409166 med objektiv Nikon ED 80-200 snr 860020
Pantvaror Kamera
Kamera, Videokamera Jvc mini GR-D728E snr 092E0371, lite repig, med laddare, tv kabel och instrb.
Tavla, i olja på pannå, sign IT, (Ingegerd Torhamn) ca 26x33cm, något lös i ram, med dedikation
Pantvaror Övrigt
Träfigur, figur i pigmenterat trä från Maorifolket, h: ca 82cm, med kvitto från Lauritz auktions hus (d)
Pantvaror Övrigt
Skulptur, 1 Glasskulptur signerad B.Vallien, Janus Head, på sockel, tot höjd ca 22cm, lite kantstött