181 - 200 av 328
1...91011...17 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 18 oktober 2008

Klubbad för

1 Ring 18K stl 17,5. Vikt 2,7g

Utrop: 400 kr

1 Kedja 18K ca: 80 cm. Vikt 8,3g

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

3 Ringar /gravyr/ 1 Armband 14K. Vikt 22,6g

Utrop: 2 700 kr

1 Klockarmband 18K /Defekt/. Vikt 32g

Utrop: 4 600 kr

Pantvaror Guld med äkta stenar

1 Ring 18K m sten stl 20. Vikt 4,3g

Utrop: 600 kr

2 Berlocker ( gravyr ) 18K. Vikt 3,5g

Utrop: 500 kr

1 Fingerborg i förgyllt silver och emelj i originaletui /David Andersen/

1 300 kr

Utrop: 150 kr

1 Medaljong i silver och emalj, 1 Hänge i silver med markasiter + färgsten

425 kr

Utrop: 150 kr

1 Armband 18K, pansar /1 lås-8 sakn/ 23 cm. Vikt 63g

7 900 kr

Utrop: 9 000 kr

1 Halskedja 18K, pansar 50 cm. Vikt 133,3g

Utrop: 19 500 kr

1 Ring 14K m dia /g-slip m nagg, Piqué tot ca: 1,3 ct) stl 18,25. Vikt 8,5g

3 300 kr

Utrop: 3 000 kr

1 Ring 14K m dia / Piqué + nagg tot ca: 1,75 ct/ stl 19,5. Vikt 10g

3 500 kr

Utrop: 3 500 kr

1 Ring 18k m dia (tot ca: 0,07 ct) stl 17. Vikt 2,4g

Utrop: 500 kr

1 Ring 14K m stenar /sten sakn/ stl 18. Vikt 2,2g

Utrop: 250 kr

1 Ring 18K m stenar stl 16. Vikt 1g

Utrop: 175 kr

1 Armlänk 20 cm m berlock 14K. Vikt 11,1g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

1 Ankelkedja 18K 26 cm. Vikt 2,5g

Utrop: 350 kr

1 Ring 18K m dia (tot 0,08 ct enl gravyr) stl 17,25. Vikt 4,4g

Utrop: 750 kr

1 Damarmbandsur DKNY Q /batt.byte krävs/

275 kr

Utrop: 150 kr

2 Örhängen 18K vg m dia (2 x 0,07 ct) /1 snurrebuss saknas/. Vikt 0,9g

900 kr

Utrop: 900 kr