Avslutad | Pant – Lördag 18 oktober 2008
Klubbad för
Pantvaror Guld med äkta stenar
1 Fingerborg i förgyllt silver och emelj i originaletui /David Andersen/
1 Medaljong i silver och emalj, 1 Hänge i silver med markasiter + färgsten
1 Ring 14K m dia /g-slip m nagg, Piqué tot ca: 1,3 ct) stl 18,25. Vikt 8,5g