Avslutad | Pant – Tisdag 21 oktober 2008
Klubbad för
Herrur, Fred Chronograph stål automat safirglas delar av urtavla i pärlemor skelettboet, stållänk 18cm med viklås, Serienr BEN980377,små repor på länk/boett, värderingsintyg från Kaplans
Herrur, Raymond Weil quartz safirglas stål, stållänk 17cm med viklås, går ej, serienummer X533666
Damur, Ebel Sport Classic i stål/guld diaindex quartz safirglas samt länk i stål/guld 15,5cm referensnr. 166901 serienr. 11624278 med certifikat-86, extra länkbit och ask
Elgitarr, Gibson SG Serienr: 513640 made in USA skador/repor på gitarren, mjukt fodral. Ej funktionsgaranti.