821 - 840 av 850
1...414243 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 18 september 2008

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Förpackning lp-skivor, Festliche Chormusik, oöppnad

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tavla Max Papart, Carborundum, "Komposition", numrerad 61/95, ca 55x71cm, ramad, Skickas ej

2 500 kr

Utrop: 3 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tavla Bo Åke Adamsson, Litografi, "Scenen", numrerad 6/260, ca 65x52cm, ramad, Skickas ej

Utrop: 1 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Sadel Garland Western G205RBW, bomlös

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

4 Silver Mynt Gustav III, 1 Riksdaler år 1776, 2/3 Riksdaler år 1777, 1/3 Riksdaler år 1788, 1/6 Riksdaler år 1784, med garantipapper, i etui

6 700 kr

Utrop: 2 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tavla Max Ernst, lito 45/79 "La Ballade Du Soldat"

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

5 Kaffekoppar med fat, 1 Sockerskål med lock, 1 Gräddsnipa, 1 Kakfat, Rörstrand Ostindia

600 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Ljusstake Rörstrand Ostindia, H. ca 9,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skål med lock Rörstrand Ostindia, diameter 18,5cm

650 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Såssnipa Rörstrand Ostindia

225 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Uppläggningsfat Rörstrand Ostindia

475 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

¨1 Askfat Gustavsberg Britt-Louise Sundell

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Askfat Domino Stig Lindberg Gustavsberg

400 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Cigarettkopp Domino Stig Lindberg Gustavsberg

300 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skål/Askkopp Gustavsberg

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Askfat Grazia Stig Lindberg Gustavsberg

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Askfat Argenta Gustavsberg

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

2 Små Pokaler, gravyr, silver. Vikt 63,8g

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Fat, gravyr på undersidan, diameter 18cm, silver. Vikt 166,6g

Utrop: 400 kr