Avslutad | Pant – Torsdag 18 september 2008
Klubbad för
Pantvaror Övrigt
1 Tavla Max Papart, Carborundum, "Komposition", numrerad 61/95, ca 55x71cm, ramad, Skickas ej
Pantvaror Övrigt
1 Tavla Bo Åke Adamsson, Litografi, "Scenen", numrerad 6/260, ca 65x52cm, ramad, Skickas ej
Pantvaror Övrigt
4 Silver Mynt Gustav III, 1 Riksdaler år 1776, 2/3 Riksdaler år 1777, 1/3 Riksdaler år 1788, 1/6 Riksdaler år 1784, med garantipapper, i etui
Pantvaror Övrigt
5 Kaffekoppar med fat, 1 Sockerskål med lock, 1 Gräddsnipa, 1 Kakfat, Rörstrand Ostindia