Avslutad | Pant – Torsdag 18 september 2008
Pantvaror Kamera
1 Digitalkamerahus Nikon D70s aps-c sensor, snr: 4110731, usbkabel, laddare, kartong, Objektiv Nikon af-s 18-70mm 1:3,5-4,5G ED,motljusskydd, Objektiv, Sigma Apo DG 70-300mm 1:4-5,6, fodral, kartong, inget minneskort
Pantvaror Kamera
1 Digitalkamera Olympus Camedia c-480, 4mp, usbsladd, minneskort 128mb, mjukvara, bok och fodral
Pantvaror Kamera
1 Digitalkamerahus Canon EOS-1 Mark II, slitskador, operationshjul ur funktion, snr: 250306 med laddare
Pantvaror Stereo/TV/Video
1 DVDspelare Denver dvd-141, snr: 1086-10/02/01631, fjärrkontroll (sliten), scartkabel
Pantvaror Stereo/TV/Video
1 Stero Sony MHC-551, lös volymknapp(defekt), 2 högtalare, fjärrkontroll, saknar baklucka, Skickas ej
Pantvaror Elektronik
1 Förstärkare Yamaha DSP-A3090 snr: E099706QS, ej funktionsgaranti, diverse repor, skadad nätsladd, samt fjärrkontroll, Skickas ej
Pantvaror Elektronik
1 TV-spel Sony Playstation 3, 40Gb, repig, snr: 02-274-30423-665-881-0-cechc04, 1 handkontroll (saknar usbsladd), sladdar, manualer, kvitto (garanti tom 09-01-03), kartong
Pantvaror Elektronik
1 X-box 360, snr: 517353454105, 2 handkontroller (1 trådlös, 1 med sladd), minneskort, nätkabel
Pantvaror Elektronik
1 Mobiltelefon Nokia 5310 XpressMusic, snr: 358976/01/718256/8, 2Gb minneskort, kvitto (garanti tom 2008-12-21), smärre stötskador, saknar laddare, i kartong
Pantvaror Elektronik
1 Mobiltelefon Sony Ericsson K700i, snr: 35683800-803422-8, har ej svenska menyer, med laddare, hands-free
Pantvaror Elektronik
1 Cd-spelare Pioneer Cdj-1000MK2, snr: DHMP010092YY, saknar nät-kabel, ingen funktionsgaranti
Visa varaPantvaror Elektronik
1 Mobiltelefon Sony Ericsson W660i, snr: 35715501-64169-2-46, 512Mb minneskort, laddare, hands-free, usb-kabel, kartong