741 - 760 av 1 047
1...373839...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 september 2008

Klubbad för

Parti Guld, graverat och defekt, 18K 6,8g innehåller sten

Utrop: 950 kr

Halskedja, Pansar, 18K 5,2g 46,5cm

Utrop: 900 kr

2 Hängen, 18K 1,8g

Utrop: 375 kr

Armband, med små Diamanter (två saknas) 18K 10,0g 20,5cm

Utrop: 1 400 kr

Parti Guld, graverat och defekt, 18K 7,0g

Utrop: 1 000 kr

Ring, med sten, 18K 2,1g Ø 16

Utrop: 450 kr

Ring, med sten, 18K 2,0g Ø 17¼

350 kr

Utrop: 425 kr

Armband, 18K 5,2g 19cm

Utrop: 900 kr

Hänge, med stenar, 18K 1,9g

Utrop: 425 kr

Ring, med sten, 18K 2,3g Ø 17¾ skenan skev

275 kr

Utrop: 325 kr

Creoler, 1 par, 14K 2,6g Ø 3,1cm

Utrop: 300 kr

Armband, 14K 11,2g 21cm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

2 Ringar, tvåfärgade, 14K 6,8g Ø 17½ och 19

Utrop: 700 kr

2 Ringar, varav 1 med stenar, 14K 7,8g Ø 16¾ och 18¾

Utrop: 850 kr

3 Ringar, med stenar, 14K 21,0g Ø 16¾, 17½ och 19

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Parti Guld, defekta smycken, 14K 20,7g innehåller stenar

Utrop: 2 100 kr

Armband, 21K 71,7g 16,5cm lås saknas

10 200 kr

Utrop: 11 600 kr

Klackring, 18K 3,9g Ø 18, repor och bucklor

Utrop: 550 kr

Colliér, Bismarck, doserad, 18K 7,3g 43cm

Utrop: 1 200 kr

Colliér, Bismarck, doserad, 18K 12,0g 43,5cm

Utrop: 2 000 kr