1041 - 1047 av 1 047
1...515253 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 september 2008

Klubbad för

Gitarr, Samick SW 210CE, stålsträngad, single cutaway, med mikrofon i stallet, EQ, kapslad mekanik, små hack och repor på olika ställen på gitarrkroppen, flisa sidan om övre sadel som är utbytt (ej original), i mjukt fodral

800 kr

Utrop: 950 kr

Tvärflöjt, Jupiter JFL-511E-II, i etui, några små hack/bucklor (påverkar ej ton eller hanterande)

1 500 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Kamera

Videokamera, Panasonic HD-Kamera modell SDR-H250, 3,1Mpixlar, med laddare, USB-kabel, fjärrkontroll, i väska med manual och CD med imagemixer för Windows XP och 2000

3 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Tokina, 400mm 6,3, Nikonfattning, inbyggt motljusskydd, mjukt etui

600 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Nikkor, zoom 80- 200mm 4,5, lätt glapp i zoom/fokuseringsring

400 kr

Utrop: 475 kr

Pantvaror Elektronik

Dator, Notebook PC, HP Pavillion dv6500, 105Gb, 2,0 RAM, AMD Athlon 64x2 1,8GHz, DVD-RW, 5-in-1 kortläsare. Med nätadapter.

3 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Vas, Orrefors, 27,5 x 9,5/13,5cm, några små nagg i övre kanten

450 kr

Utrop: 350 kr