Avslutad | Pant – Tisdag 9 september 2008
Klubbad för
Gitarr, Samick SW 210CE, stålsträngad, single cutaway, med mikrofon i stallet, EQ, kapslad mekanik, små hack och repor på olika ställen på gitarrkroppen, flisa sidan om övre sadel som är utbytt (ej original), i mjukt fodral
Tvärflöjt, Jupiter JFL-511E-II, i etui, några små hack/bucklor (påverkar ej ton eller hanterande)
Pantvaror Kamera
Videokamera, Panasonic HD-Kamera modell SDR-H250, 3,1Mpixlar, med laddare, USB-kabel, fjärrkontroll, i väska med manual och CD med imagemixer för Windows XP och 2000
Pantvaror Elektronik
Dator, Notebook PC, HP Pavillion dv6500, 105Gb, 2,0 RAM, AMD Athlon 64x2 1,8GHz, DVD-RW, 5-in-1 kortläsare. Med nätadapter.