Avslutad | Pant – Torsdag 24 juli 2008
Klubbad för
1 Ring med vita stenar, gravyr och defekt, 1 Ring, gravyr, 20K. Vikt 9,69g
Visa varaUtgått
1 Brosch med pärla, stämplad år 1883, (små bucklor), 18K. Vikt 14,2g
Visa varaUtgått
1 Armband Bismarck med säkerhetskedja, ca 18cm, 18K. Vikt 11,2g
Visa varaUtgått
1 Armband ihålig Pansar, defekt samt lagning ej i guld, ca 19cm, 18K. Vikt 9,1g