821 - 830 av 830
1...404142 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 24 juli 2008

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Par Ljusstakar, H. ca 21cm, mässing

250 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kristallkrona, diameter ca 24cm, för 1 lampa, ingen funktionsgaranti, skickas ej

Pantvaror Övrigt

1 Kristallkrona, diameter ca 38cm, för 6 lampor, ingen funktionsgaranti, skickas ej

Pantvaror Övrigt

1 Tändare, Dunhill, nr: 24163, saknar stift, double. ingen funktionsgaranti

450 kr

Utrop: 300 kr

1 Tavla lito Olle Nordberg "Olle och Märtha", 5/40, 1972, 63x96cm, skickas ej

950 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Tavla lito Olle Nordberg, "Avskedet", V/X, 1972, 80x57cm, skickas ej

Utrop: 900 kr

1 Valthorn, bucklor, skador

500 kr

Utrop: 50 kr

1 Valthorn, bucklor, skador

325 kr

Utrop: 50 kr

1 Tavla lito Roland Svensson, 324/360, 57x41cm, skickas ej

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Mountainbike/downhill cykel Trek Superlite 300, snr: WTU B028605R, kolfiberram, skivbromsar, 24-vxl, spd-pedaler, bruksskick, skickas ej

5 100 kr

Utrop: 3 500 kr