61 - 80 av 504
1...345...26 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 17 juli 2008

Klubbad för

1 Ring 18K, med pärlor & svart sten, Stl: 15 3/4. Vikt 3,8g

600 kr

Utrop: 650 kr

1 Ring 18K, med diamanter ca 6x0,02ct & grön sten, Stl: 14 1/2. Vikt 5,9g

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Hänge, 1 lås 18K, med kedja i metall. Vikt 4g

550 kr

Utrop: 700 kr

1 Collier 18K, med röda stenar, längd ca 62cm. Vikt 5,8g

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Pärlcollier doserad, med lås 18K vg & pärla, längd ca 53cm

Utrop: 1 200 kr

1 Pärlcollier doserad, med lås 18K, vg med diamanter & rosenstenar, längd ca 45cm

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

1 Ring 18K, med dia ca 18x0,015ct & färgade stenar, Stl: ca 15 1/2. Vikt 7,5g

Utrop: 2 800 kr

1 Ring 18K, med dia ca 10x0,02ct +4x0,03ct + baugette-slipade diamanter och färgade stenar Stl 16 3/4. Vikt 5,4g

2 400 kr

Utrop: 2 800 kr

1 Brosch "okänt material" + 18K vg, (lagad, naggad), stämplar finns

500 kr

Utrop: 600 kr

1 Kedja, 18K, Ankar, längd ca 62cm. Vikt 56,4g

Utrop: 9 400 kr

1 Armring 21K. Vikt 16,2g

Utrop: 2 900 kr

1 Ring 18K, (graverad). Vikt 11,5g

Utrop: 1 900 kr

Diverse guld, 18K. Vikt 72,59g

Utrop: 12 000 kr

1 Ring 23K, (graverad). Vikt 6,9g

Utrop: 1 500 kr

1 medalj, (graverad), 18K, Br:vikt 5gram, med etui. Vikt 5g

Utrop: 850 kr

1 Ring 18K, vg med diamanter (princess), ca totalt 0,50ct W VS (enligt gravyr), graverad Stl: 17 3 / 4. Vikt 5,5g

Utrop: 3 400 kr

1 Ring 14+18K , (graverad) Stl: 18 3/4. Vikt 6,3g

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Diverse guld, 18K. Vikt 6,3g

750 kr

Utrop: 1 100 kr

Diverse guld, 18K vikt 9,7gram, 14K vikt 1,5gram. Vikt 11,1g

Utrop: 1 900 kr

1 Ring 18K, med vit sten (bucklig). Vikt 1,3g

Utrop: 225 kr