Avslutad | Pant – Torsdag 17 juli 2008
Klubbad för
6 Skedar,"Modell Gammelfransk", 1800-tal, längd ca 12-14,4cm, (slitage, graverade). Vikt 83,6g
1 Collier vg 14K, med diamanter ca totalt 0,27ct & 1 Southsea-pärla (enligt bifogat certifikat, i etui, (kedja defekt). Vikt 5,9g