221 - 240 av 504
1...111213...26 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 17 juli 2008

Klubbad för

1 Ring 14K (defekt). Vikt 10,5g

Utrop: 1 400 kr

1 Ring 23K+18K, med röda stenar (defekt). Vikt 8,8g

Utrop: 1 900 kr

1 Collier, 18K, (buckligt), längd ca 46cm. Vikt 37,6g

Utrop: 6 200 kr

1 Armband, 18K, vg/gg, längd ca 21cm, (slitage). Vikt 22,7g

Utrop: 3 800 kr

1 Armband, 18K, Pansar (slitet, saknar låsåtta), längd ca 19cm. Vikt 62,8g

Utrop: 10 500 kr

1 Armband, 18K, Ankar, längd ca 19cm. Vikt 40,4g

Utrop: 6 800 kr

1 Ring, 18K, vg, med gröna stenar (nagg) & dia ca totalt 0,45ct (äldre slipning), Stl: 18 1/2. Vikt 5,5g

2 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Diverse guld, 18K. Vikt 8,3g

Utrop: 1 400 kr

1 Armband, 18K, längd ca 19cm. Vikt 73,7g

Utrop: 12 500 kr

1 Collier, 18K, längd ca 44,5cm, (slitage). Vikt 28,3g

Utrop: 4 700 kr

1 Armband. 18K, Bismarck, med 2 berlocker "mynt & grön sten" (lagad), längd ca 20cm. Vikt 49,6g

Utrop: 8 200 kr

1 Ring, 18K, med dia ca 1x0,14ct, Stl: 17 1/4. Vikt 13,4g

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

1 Ring, 18K, med vita stenar, sten saknas, bucklig. Vikt 7,5g

Utrop: 1 300 kr

1 Ring, 18K, med 10 diamanter totalt ca 1ct (enligt gravyr), St: 16 1/2. Vikt 7,8g

Utrop: 11 000 kr

1 Ring, 18K, med dia ca1x0,40ct, Stl: 16 3/4. Vikt 3,1g

Utrop: 2 300 kr

1 Collier, 18K, Bismarck, längd ca 36cm. Vikt 104,1g

Utrop: 17 500 kr

Diverse guld, 18K. Vikt 39,9g

Utrop: 6 600 kr

1 Ring, 14K, vg, med diamanter ca 3x0,03ct, Stl: 20 1/4. Vikt 6,9g

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tändare Dunhill, 14K, (graverad-fungerar ej, bucklig) # 2102108

500 kr

Utrop: 600 kr

1 Kedja, (def lås), 18K, längd ca 172cm. Vikt 71,9g

Utrop: 12 000 kr