741 - 760 av 1 176
1...373839...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2008

Klubbad för

Hänge, tvåfärgat, 18K 5,4g 3,4cm

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, 18K 14,4g 59,5cm vikskador

Utrop: 2 000 kr

2 Ringar, varav en med Camé, 18K 3,8g Ø 15 och 16¼

Utrop: 750 kr

Ring, graverad, med sten, 18K 5,8g Ø19 3/4

Utrop: 750 kr

Ring, med sten, 18K 2,4g Ø16 1/2

Utrop: 500 kr

Muggar, 5st Snapsmuggar i Silver, med förgylld insida, Ø fot 3,4cm brätte 4,5cm, varav 3st BEFA år 1974, 1st GFAB år 1978, 1st okänt ursprung år 1928

300 kr

Utrop: 350 kr

Klackring, med Fiskarnas stjärntecken, 14K 14,1g Ø 19¼, repor

Utrop: 1 200 kr

Ring, tvåfärgad, med stenar, 18K 2,7g Ø 16¾

Utrop: 550 kr

Hänge, 14K 15,9g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Halskedja, halvstel, 18K 8,9g 50,5cm vikskador

Utrop: 1 300 kr

Armband, vitguld, med stenar, 18K 17,4g 19cm

Utrop: 2 800 kr

Armband, Figaro, 18K 3,5g 19cm ihåliga länkar

Utrop: 600 kr

2 Ringar, med stenar, 18K 8,3g Ø 18¼ och 14¼

Utrop: 1 800 kr

Hänge, med stenar, 18K 6,5g

Utrop: 1 400 kr

Parti Guld, udda och defekta smycken, 18K 8,8g innehåller stenar

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Örhängen, 1 par, 21K 4,0g (snurrebussar 18K)

600 kr

Utrop: 650 kr

Örhängen, 1 par, Bismarck med stenar, 18K 3,2g (snurrebussar ej guld)

Utrop: 650 kr

Parti Guld, udda och defekta smycken, 18K 4,2g innehåller stenar

Utrop: 600 kr

Ring, defekt, med stenar, 14K 2,6g

225 kr

Utrop: 275 kr

Armband, med 5st Berlocker, 18K 4,0g 18cm

Utrop: 650 kr